• Informacje na temat:

    chcę otworzyć salon kosmetyczny

Artykuły na temat: chcę otworzyć salon kosmetyczny
  • Polska marka Reserved otworzyła sklep w Londynie

    Polska marka odzieżowa Reserved otworzyła w środę pierwszy sklep w Wielkiej Brytanii na najważniejszej ulicy handlowej Londynu, Oxford Street. W uroczystości wzięła udział brytyjska modelka Kate Moss, która promuje jesienno-zimową kolekcję marki.

  • Producent i dystrybutor obuwia Gino Rossi, który 10 października chce dokonać akwizycji spółki odzieżowej, zapowiada, że po tym przejęciu można oczekiwać korekty prognoz w górę - poinformował Maciej Fedorowicz, prezes Gino Rossi.

  • Piękne czy bestie?

    Co roku na rynku zabawek pojawiają się nowe propozycje skierowane do młodych konsumentów. Firmy prześcigają się w pomysłach. Zwykle produkty przykuwały uwagę swoim cukierkowym wyglądem, ostatnio jednak da się zauważyć wzrastające zainteresowanie brzydalami. Ugly Dolls zaczynają konkurować z gigantem, takim jak korporacja Mattel.

  • Kupić czy wynająć? Takie pytania zadają sobie nie tylko potencjalni nabywcy mieszkań, ale też przedsiębiorcy szukający lokalu do prowadzenia działalności gospodarczej. Jak wynika z analizy przeprowadzonej przez Lion's Bank, zakup jest co prawda rozwiązaniem bardziej wymagającym, ale w dłuższym terminie optymalnym z punktu widzenia finansowego.