• Informacje na temat:

  chemia studia

Artykuły na temat: chemia studia
 • Trwa polowanie na nauczycieli. Dyrektorzy przeczesują wygaszane gimnazja

  ...swoich nauczycieli na studia podyplomowe, by mogli uczyć nowych przedmiotów. - Nauczyciel biologii kończy właśnie studia podyplomowe z chemii. Z kolei przyrodnik zostanie od września nauczycielem geografii - mówi "DGP" Beata Dzięcioł, dyrektor Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Tłuszczu. - Mam nadzieję, że po tych studiach szybko się wdrożą - dodaje. Dyrektorzy szkół potwierdzają, że tak jak...

 • Studia powinny być tylko dla najlepszych

  Jeżeli uczelnie nie przestaną obniżać progów, których przekroczenie umożliwia na nich naukę, rząd powinien je powstrzymać. Tak twierdzą akademicy.

 • Jak napisać dobre CV nie mając doświadczenia zawodowego

  CV po studiach – jak napisać życiorys i dostać zaproszenie na rozmowę, gdy nie masz doświadczenia zawodowego? Piotr Kuron, szef zespołu konsultantów rynku pracy w Lee Hecht Harrison DBM Polska podpowiada.

 • Zawzięty, sektorowy wyścig po miliardy

  Chemia, drony, odzieżówka są najbliżej programów sektorowych. Pozostałe branże nie zamierzają składać broni - donosi "Puls Biznesu".

 • Ile zarabiają korepetytorzy?

  Zbliża się czas, gdy całą Polskę ogarnia gorączka maturalna. Osoby, które będą zdawać egzamin dojrzałości denerwują się tym, jakie wyniki osiągną i czy uda im się dostać na wymarzone studia. Pozostali będą śledzić bieżące wydarzenia maturalne w mediach.

 • Rada nadzorcza Global Cosmed SA, największego polskiego producenta kosmetyków i chemii gospodarczej, powołała Magdalenę Mazur na stanowisko wiceprezesa zarządu. Nowa wiceprezes będzie jednocześnie kierować spółką Global Cosmed Group SA, której akcje zostały objęte w piątek przez Global Cosmed SA.

 • Nauka w dojrzałym wieku

  ...w tłumaczeniu z angielskiego nauka na odległość Może to być zarówno multimedialny kurs gotowania, interaktywny kurs angielskiego czy studia na wyższej uczelni. Kształcenie się tą drogą, ma tę niepodważalną(...) tradycyjny egzamin. Podobnie wyglądają studia online. Studia licencjackie (I stopnia), magisterskie (II stopnia) i podyplomowe proponuje szereg uczelni, zarówno prywatnych, jak i publicznych. Wybierać...

 • Rusza sezon na korepetycje - najbardziej poszukiwani nauczyciele angielskiego

  Wraz z początkiem nowego roku szkolnego powraca sezon na korepetycje. Skala zjawiska w naszym kraju jest bardzo duża. Według Instytutu Badań nad Gospodarką Rynkową ponad połowa zatrudnionych w Polsce nauczycieli "dorabia" poprzez udzielanie dodatkowych lekcji. Zdaniem ekspertów coraz bardziej popularne stają się różnego rodzaju szkoły czy centra korepetycyjne, które przedstawiają szeroką ofertę lekcji dla uczniów z każdego poziomu edukacji.

 • Ile można zarobić w zawodach po kierunkach zamawianych? (cz. 1)

  ...zatrudniają także firmy akredytacyjne i certyfikujące. Biotechnologia i chemia Studenci, kończący studia z zakresu biotechnologii powinni szukać zatrudnienia w laboratoriach przemysłu(...) chemia znajdują pracę w działach badawczo-rozwojowych ogromnych przedsiębiorstw przemysłu chemicznego, ale również w mniejszych firmach, działających w skali lokalnej. Kończący studia chemiczne są...

 • Raport bieżący nr 19/2017 Podstawa Prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe Zarząd spółki Eurotel S.A. ("Spółka”,...