• Informacje na temat:

  chinczycy w polsce

Artykuły na temat: chinczycy w polsce
 • Chińczycy zatrudnią w Polsce 2 tysiące osób?

  ​Beijing WKW Automotive Parts będzie produkować samochody elektryczne w Niemczech. Zakład wytwarzający baterie do nich może powstać w Nowogrodźcu - czytamy w środowym "Pulsie Biznesu".

 • Niemcy: Chińczycy opanowują rynek nieruchomości

  Ceny i tak już drogich mieszkań w niemieckich metropoliach szybują w górę. Podbijają je zagraniczni inwestorzy, w tym rosnąca rzesza zamożnych Chińczyków.

 • Majątki Polaków i Chińczyków - porównanie

  W 2014 roku przeciętny majątek najzamożniejszych Polaków wyniósł 288 mln dolarów. Dla porównania najbogatsi Chińczycy średnio posiadali dobra o wartości 4228 mln dolarów. Oznacza to, że bogactwo najzamożniejszej grupy obywateli Chin jest 14,5 raza większe niż Polaków.

 • Chińczycy chcą przejąć polską firmę

  Chińska firma państwowa zamierza przejąć największego producenta koncentratu jabłkowego w Polsce - informują dziś chińskie media. Porozumienie w sprawie sprzedaży polskiej firmy Appol zostało już zawarte - pisze chiński "National Business Daily".

 • ​Już wkrótce Chińczycy będą zarabiać więcej niż Polacy

  ...poziomie 8.27, stanowiło 2.2 tys. dol. amerykańskich (USD). Dawało to więc mniej niż 200 dol. miesięcznie. W tym samym czasie przeciętna pensja w Polsce wynosiła 2.5 tys. zł, co przy kursie dol. z 2005(...) około 60 tys. juanów. Przy obecnym kursie USD/CNY na poziomie 6.35 daje to niecałe 9.5 tys. dol. na rok, czyli około 800 dol. miesięcznie.   Tymczasem w Polsce, według ostatnich danych Głównego Urzędu...

 • Chińczycy maja problemy u siebie - mogą przenieść produkcję do Polski

  Chińczycy będą produkować elektronikę w Polsce? To możliwe - rosnące koszty pracy, problemy z zachowaniem jakości oraz trudności serwisowe to główne przyczyny coraz większego zainteresowania Azjatów przeniesieniem produkcji do Europy.

 • W Kielcach nie chcą Chińczyków

  ..., bez szybkiego, zdecydowanego zaangażowania w Polsce chińskich firm budowlanych - głównie drogowych - pieniądze przyznane nam przez UE na lata 2007-2013 nie zostaną w pełni i efektywnie...

 • Chińczycy przegrali przetarg, ale nie mogą się pogodzić

  Sąd oddalił skargę Chińczyków, którzy przegrali przetarg na budowę bloku energetycznego w Turowie.

 • Polska coraz popularniejszym kierunkiem migracji cudzoziemców

  Już około 234 tys. obywateli innych krajów ma ważne dokumenty uprawniające do pobytu w Polsce przez dłuższy czas niż określa to np. wiza. To o 60 proc. więcej niż w 2013 roku. Wśród nich przeważają obywatele Ukrainy, na drugim miejscu są Niemcy. Jedna piąta zezwoleń dotyczy stałego pobytu, związanego z pracą, edukacją i łączeniem rodzin. Do końca roku liczba cudzoziemców z prawem pobytu może...

 • - Podczas wizyty prezydenta Chin w Polsce może zostać ogłoszone zniesienie embarga na import polskich jabłek - informuje "Gazeta Wyborcza".