• Informacje na temat:

  ciągniki rolnicze

Artykuły na temat: ciągniki rolnicze
 • ...religijnych. 4 Samochód, maszyny do szycia, maszyny dziewiarskie, magiel, suszarki i in. urządzenia, niesłużące do wykonywania pracy zarobkowej. 5 Drogie maszyny i urządzenia rolnicze, zwłaszcza jeśli są w gospodarstwie rolnym np. dwa ciągniki (zawsze decyduje komornik, i powinien wziąć pod uwagę profil działalności rolniczej, charakter produkcji rolnej, areał). Czego komornik zając nie może...

 • To za sprawą Ursusa - najstarszego polskiego producenta sprzętu rolniczego. W pierwszym kwartale zysk firmy ze sprzedaży eksportowej wyniósł 39 milionów złotych.

 • ...i średnie firmy, które korzystają z unijnych dotacji z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego. Pronar produkuje głównie ciągniki i maszyny rolnicze, obecnie zatrudnia łącznie 1750

 • Ponad 5 tys. ciągników kupiły od Ursusa S.A. firmy z Tanzanii i Etiopii. Ursus sprzedaje swoje produkty w kilkudziesięciu krajach, w tym m.in. w Czechach, w Belgii i Holandii oraz na rynkach wschodnich i skandynawskich. PAP odwiedziła z kamerą lubelską fabrykę Ursusa.

 • Od początku roku spółka URSUS podwoiła udział w krajowym rynku sprzedaży nowych ciągników. Mało kto wie, że z 1,5 mln wszystkich ciągników użytkowanych obecnie w Polsce połowa to ciągniki marki URSUS.

 • W związku ze skokowym wzrostem popytu na ciągniki Ursusa, spółka wprowadza nową ofertę finansowania zakupu fabrycznego sprzętu dla rolników przygotowaną przez Banki Polskiej Spółdzielczości SA.

 • Powrót legendy - flagowe Ursusy wracają

  Dziś na targach AGROTECH w Kielcach firma URSUS zaprezentowała legendarne ciągniki serii C w nowej odsłonie. Nowa oferta produktowa będzie wspierać dalszy rozwój spółki i strategię odbudowy najstarszej krajowej marki ze 120-letnią tradycją mechanizacji polskiej wsi.

 • Ursus - reaktywacja

  Przed wojną marka Ursus, obok maszyn rolniczych, produkowała także motocykle, autobusy i samochody dla wojska. Wejściem w produkcję pojazdów elektrycznych sięgamy do korzeni i najlepszych czasów rozwoju spółki, odpowiadając przy tym na zapotrzebowanie rynku - twierdzi Karol Zarajczyk, prezes zarządu Ursus SA.

 • O 40 proc. wzrosła liczba rejestracji ciągników Ursus w Polsce od stycznia do sierpnia br. w porównaniu do analogicznego okresu roku poprzedniego - wynika z danych opublikowanych przez Polski Związek Przemysłu Motoryzacyjnego. Zwiększenie sprzedaży w rynku krajowym to jeden z kluczowych filarów strategii rozwoju URSUS-a. Szczególnym popytem cieszą się ciągniki z serii C.

 • Ursus stawia na Afrykę

  W tym tygodniu URSUS S.A., największy polski producent ciągników i maszyn rolniczych, otworzył montownię ciągników w Etiopii. Dostarczenie pierwszej partii 1,5 tys. sztuk ciągników dla etiopskiej spółki METEC zostanie zrealizowane do końca czerwca br. Montownia w Etiopii to przyczółek do ekspansji URSUSA na inne rynki afrykańskie.