• Informacje na temat:

  cigames

Artykuły na temat: cigames
 • Wczorajsza sesja za oceanem zakończyła się całkiem sporymi wzrostami, także na parkietach azjatyckich przeważał kolor zielony. Dzięki temu dzisiejszą sesję indeks naszych największych spółek rozpoczął wzrostem o ponad 0,5 proc. Jednak po dobrym początku bykom brakło paliwa do dalszego podniesienia indeksu.

 • Raport bieżący nr 22/2016 Podstawa Prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe Zarząd spółki CI Games S.A. z siedzibą...

 • Po tym jak kolejny koniec kwartału przyniósł spadki na GPW, inwestorzy w Warszawie nowy miesiąc rozpoczęli mimo wszystko w lepszych nastrojach. Pierwsza lipcowa sesja od początku dnia przyniosła lekką przewagę popytu, który mimo wakacyjnego, niemrawego handlu zdołał utrzymywać rodzime barometry w trakcie całych notowań w dodatniej strefie.

 • Od kilku sesji uwaga rynków koncentrowała się na środowym komunikacie tradycyjnie kończącym posiedzenie amerykańskiego Zarządu Rezerwy Federalnej. Jego przesłanie wbrew dominującym wcześniej oczekiwaniom zawiera zamiar podniesienia stóp federalnych o 25 punktów bazowych jeszcze w tym roku. Rynek zdaje się oczekiwać takiej decyzji w grudniu. W odpowiedzi na komunikat FED zareagował przede wszystkim dolar, który wzmacniając się pociągnął w dół ceny surowców, w tym przede wszystkim miedzi.

 • Seria spadków rynków wschodzących sprowokowana odreagowaniem amerykańskiej waluty sprowadziła w ostatnich dniach główne indeksy w Warszawie w rejony kluczowych wsparć. Szczególnie głębokość korekty WIG20 osiągnęła poważne rozmiary, stawiając pod znakiem zapytania trwałość trwającego od listopada ubiegłego roku rajdu. Kluczowa strefa 2422-2425 punktów została już od początku dnia wystawiona na próbę, do czego obok niejasnej sytuacji na wiodących rynkach przyczyniło się odjęcie od kursu PZU...

 • Po piątkowym przebudzeniu popytu do jakiego doszło przede wszystkim w sektorze największych spółek, inwestorzy mogli w poniedziałek liczyć na kontynuację inicjatywy byków przed końcem miesiąca. Faktycznie od startu notowań kupujący znów uzyskali przewagę i mimo relatywnie słabszych obrotów byli w stanie kontrolować przebieg sesji wśród blue chipów.

 • GPW rozpocznie od 18 marca publikację indeksu WIG.GAMES (indeks producentów gier) oraz indeksów makrosektorowych z branż: banki-ubezpieczenia-rynek kapitałowy-wierzytelności, paliwa-chemia-gaz oraz energia-górnictwo-surowce - poinformowała GPW w komunikacie prasowym. Makroindeksy będą instrumentami bazowymi dla kontraktów terminowych.

 • Raport bieżący nr 24/2019 Podstawa Prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe Zarząd spółki CI Games S.A. z siedzibą...

 • Mało interesujący, a wręcz nudny przebieg miały pierwsze listopadowe notowania na warszawskim parkiecie. Po neutralnych weekendowych danych z Chin początek handlu - czy to w Europie, czy też w Polsce - nie przyniósł zmian indeksów a przez to większych emocji. Jednak po serii słabszych odczytów wskaźników monitorujących koniunkturę w strefie euro doszło jeszcze przed południem do niezbyt głębokiego, ale na tle panującego marazmu zauważalnego schłodzenia nastrojów.