• Informacje na temat:

  coca-cola

Artykuły na temat: coca-cola
 • Szef Solidarności: Coca-Cola zamierza zwolnić 160 osób

  ...- Coca-Cola HBC Polska zamierza zwolnić 160 osób ze swojego zakładu w Łodzi. O swoim zamiarze firma poinformowała w czwartek zakładową organizację NSZZ Solidarność - powiedział PAP przewodniczący łódzkiej Solidarności Waldemar Krenc.

 • Wenezuela: Z powodu braku cukru wstrzymano produkcję coca-coli

  Dotkliwe braki cukru na rynku wewnętrznym Wenezueli zmusiły filię koncernu Coca-Cola do wstrzymania produkcji tego słodzonego napoju - poinformowała rzeczniczka koncernu. Kontynuowana jest produkcja coca-coli light.

 • Aktywizacja zawodowa młodych: W 2017 r. skorzysta nawet 3,5 tys. młodych osób

  Coca-Cola HBC uruchomiła program wsparcia młodych osób, funkcjonujących poza systemem edukacji i rynkiem pracy. Do współpracy zaprosiła organizacje pozarządowe.

 • Coca-Cola wycofuje się ze Słowacji!

  Koncern Coca-Cola po ponad 20 latach wycofuje się z produkcji na Słowacji. Pracę w fabryce w miejscowości Lúka koło Piešťan na zachodzie kraju straci ponad 100 osób. Powodem cięć jest obniżka kosztów działalności.

 • Rusza bezpłatny program szkoleniowy dla młodych

  ...​Brakuje wam pomysłu na siebie? Dotychczasowa praca nie sprawia satysfakcji? A może dopiero stawiasz pierwsze kroki na rynku pracy? Jeśli wasze odpowiedzi są twierdzące, warto zainteresować się programem "#YouthEmpowered: Możesz więcej niż myślisz". W akcję zaangażowały się Coca-Cola HBC Polska i organizacje pozarządowe wspierające aktywizację zawodową młodych osób.

 • Producent napojów Coca-Cola planuje zainwestować kolejne ponad 500 mln zł w rozbudowę swoich przedsięwzięć Polsce w latach 2017-2020 - podał we wtorek prezes Coca-Cola HBC Polska Jaak Mikkel. Firma planuje nowe inwestycje m.in. w zakładzie w Staniątkach (Małopolskie).

 • Czy Mikołaj zarobi w tym roku na prezenty?

  W czerwonym mundurku Coca-Coli albo w biskupim ornacie, z pastorałem lub płóciennym workiem, z Miry lub Laponii. Przypuszczalnie jedyna osoba na świecie, której nie da się nie lubić. Choć większość dorosłych deklaruje, że w niego nie wierzy - każdy rankiem 6 grudnia ukradkiem zerka pod poduszkę...

 • Amerykański producent napojów Coca-Cola przejmie brytyjską sieć kawiarni Costa Coffee - poinformował w piątek właściciel marki, międzynarodowy koncern Whitbread. Transakcja została wyceniona na 3,9 miliarda funtów.

 • Kobiety liczą na elastyczny czas pracy

  ...interesowałaby praca w niepełnym wymiarze godzin - wynika z raportu przygotowanego na zlecenie Coca-Cola w ramach Forum Rynku Pracy Związku Przedsiębiorców i Pracodawców. Jak podkreślają eksperci, blisko(...) gospodarczy - dodaje Anna Solarek, dyrektor ds. komunikacji i kontaktów zewnętrznych w Coca-Cola Poland Services. Na szczęście będąc poza rynkiem pracy, kobiety nie przestają wierzyć w siebie - 52 proc...

 • Coca-Cola i Red Bull chcą ograniczyć cukier

  Najwięksi w Europie producenci napojów gazowanych, jak Coca-Cola, Red Bull i Pepsi, zobowiązali się zmniejszyć ilość cukru w swoich produktach o 10 proc. do 2020 r. Ma to być odpowiedź sektora na politykę UE dotyczącą redukcji cukru w żywności, zwłaszcza przeznaczonej dla dzieci.