• Informacje na temat:

  comarch zarobki

Artykuły na temat: comarch zarobki
 • .... Natomiast trzy najlepiej zarabiające osoby otrzymały wynagrodzenie w wysokości ponad 2 mln zł lub więcej. Najlepiej wynagradzanym menedżerem w 2015 roku był Janusz Filipiak, prezes Comarch SA(...). Wypełnij ankietę i SPRAWDŹ ZAROBKI - Ogólnopolskie Badanie Wynagrodzeń 2016 Na trzecim wykresie przedstawiono zmiany w poziomie wynagrodzeń menedżerów spółek IT notowanych na GPW w latach 2006 - 2015

 • Zarobki prezesa jawne!

  KPWiG odrzuciła wnioski Comarchu, Dębicy i Profi o utajnienie wynagrodzeń menedżmentu. Spółki muszą zatem ujawnić, ile zarobili poszczególni członkowie zarządu i rad nadzorczych. Inaczej narażą się na sankcje.

 • Zarobki: Podsumowanie raportu „Wynagrodzenia członków zarządów spółek notowanych na GPW w 2014 roku”

  Prezes Comarchu na przeciętne wynagrodzenie w Polsce pracował w 2014 roku przez... 55 minut i 49 sekund, prezes TVN-u 56 minut i 21 sekund, prezes Pekao godzinę 3 minuty i 19 sekund. Prezes Comarchu na milion zł w ubiegłym roku zapracował w 44 dni i 21 godzin, prezes TVN-u miał tę kwotę po 45 dniach i 7 godzinach, zaś szef Pekao po 50 dniach i 10 godzinach. Założyciel Comarchu co tydzień może...

 • Zarobki prezesów wzrosły o 10 proc. Najlepiej płaci branża medialna i sektor finansowy

  Stabilizuje się poziom zarobków prezesów i członków zarządu największych spółek giełdowych. W ubiegłym roku ich wynagrodzenia wzrosły średnio o 10 procent, czyli o blisko połowę mniej niż w 2011 r. Najwięcej zarobił Janusz Filipiak, szef Comarchu. W ubiegłym roku zainkasował ponad 12 mln zł - wynika z raportu PwC.

 • Czy wszyscy menedżerowie spółek giełdowych zarabiają miliony?

  Rozmawiając lub pisząc o wynagrodzeniach menedżerów dyskutuje się przeważnie o milionowych kwotach. Prezes Comarch SA Janusz Filipiak zarobił w 2015 roku 15,4 mln zł, a najlepiej wynagradzany prezes banku Pekao SA Luigi Lovaglio - 9,5 mln zł. W niniejszym artykule chcielibyśmy zwrócić uwagę na osoby znajdujące się na końcu rankingu wynagrodzeń, czyli te które zarabiają najmniej.

 • Płace jawne, nazwiska nie

  Comarch w raporcie rocznym nie ujawnił wynagrodzeń prezesa i jego zastępców, choć taki obowiązek nakładają przepisy. Spółka liczy, że KPWiG zgodzi się na utajnienie danych.

 • Specjalista IT poszukiwany i dobrze wynagradzany

  ...​Jak wynika z danych resortu nauki, studenci kierunków technicznych mają największe szanse na zatrudnienie po studiach. Absolwenci kierunków związanych z IT znajdują pracę niemal natychmiast po ukończeniu studiów, a ich zarobki na start są wyższe niż średnia krajowa. Dane Pracuj.pl potwierdzają, że specjaliści IT są jednymi z najbardziej poszukiwanych pracowników na rynku - oferty adresowane do...

 • Ile zarabiają menedżerowie spółek sektora informatycznego?

  Według najnowszego raportu Sedlak & Sedlak "Wynagrodzenia członków zarządów spółek sektora informatycznego w 2007 roku", przeciętne zarobki menedżerów w spółce informatycznej notowanej na GPW kształtowały się na poziomie 433 000 PLN, co daje średnio 36 000 PLN miesięcznie. W kwocie tej nie zawiera się wartość wynagrodzenia w postaci opcji na akcje.

 • Spółki, w których najlepiej wynagradzano prezesów i wiceprezesów zarządów

  W 2011 roku najwyższe wynagrodzenie otrzymał Janusz Filipiak, prezes ComArch S.A. Jego zarobki osiągnęły wartość 11 856 296 zł. Był to jedyny członek zarządu spółek notowanych na GPW, którego roczne zarobki przekroczyły kwotę 10 mln zł.

 • Spółki, w których najlepiej wynagradzano prezesów i wiceprezesów zarządów

  W 2011 roku najwyższe wynagrodzenie otrzymał Janusz Filipiak, prezes ComArch S.A. Jego zarobki osiągnęły wartość 11 856 296 zł. Był to jedyny członek zarządu spółek notowanych na GPW, którego roczne zarobki przekroczyły kwotę 10 mln zł.