• Informacje na temat:

  credit agricole sa

Artykuły na temat: credit agricole sa
 • Dzięki specjalnej aplikacji drobne kwoty z konta osobistego przekazywane są na rachunek oszczędnościowy przy okazji płacenia kartą. Programy oszczędnościowe proponują mBank, PKO BP, ING Bank Śląski, Credit Agricole oraz Getin Bank.

 • Postępowanie UOKiK przeciwko Credit Agricole Bank Polska

  UOKiK wszczął postępowanie przeciwko Credit Agricole Bank Polska, kwestionując sposób, w jaki bank wprowadza zmiany w tabelach opłat i prowizji, regulaminach i umowach, m.in. przy umowach o kredyt hipoteczny.

 • Emigranci wrócą i w Polsce... nie zarobią

  Gazeta cytuje ekonomistę Credit Agricole Krystiana Jaworskiego. Twierdzi on, że teraz w Polsce bezrobocie się zmniejsza i wkrótce będzie można mówić o pełnym zatrudnieniu. To z kolei umacnia na rynku(...) Credit Agricole, w tym roku pensje urosną średnio o 3,7 procent rok do roku, a w przyszłym dynamika przyspieszy do 4,1 procent. To niewiele w porównaniu z 5,7-procentowym wzrostem płacy minimalnej, który...

 • Przerwa technologiczna w banku Credit Agricole

  Bank Credit Agricole prosi klientów o wcześniejsze wykonanie płatności i przelewów - na weekend 16-18 czerwca planuje bowiem przerwę technologiczną. Kilka dotychczas wykorzystywanych systemów informatycznych zostanie połączonych w jeden.

 • Jeśli tak, to koniecznie zapoznaj się z najnowszą propozycją banku Credit Agricole, który – zgodnie ze swoim motto „Prosto i z sensem” – przygotował promocję 3x0. Klienci nie zapłacą prowizji za(...) specjalnej klienci mogą otrzymać także niską marżę – już od 0,90 %. Pospiesz się – promocja obowiązuje do 30.06.2013. Szczegóły na stronie www.credit-agricole.pl.

 • Zarząd Novavis S.A. („Spółka”, „Emitent”) informuje, że w dniu 13 października 2014 roku podpisana została umowa o współpracę z Credit Agricole Bank Polska...

 • ...« W wielu bankach istnieje możliwość korzystania z programu automatycznego oszczędzania dla osób posiadających konta internetowe. Mają je: ING Bank Śląski (Smart Saver), PKO (Autooszczędzanie), mBank (mSaver), Credit Agricole (CASaver). « Przy każdej transakcji bank – wedle Pani wyboru – albo zaokrągla kwotę (np. do 5 lub 10 zł), albo przelewa określony procent (1-15%) bądź stałą sumę (np. 5 zł...

 • Credit Agricole: Polska dołek zaliczy w I kwartale 2015

  Analitycy Credit Agricole Bank Polska rewidują prognozy dla Polski. Oczekujemy, że I kw. 2015 r. roczna dynamika PKB ukształtuje się na poziomie 2,6%, co będzie jednocześnie dołkiem naszego spowolnienia gospodarczego.

 • Według umowy kredytowej odsetki składają się z dwóch części: stawki LIBOR (to koszt pożyczek międzybankowych) oraz marży banku (to jego zysk). Od kilkunastu miesięcy stawka LIBOR jest ujemna – obniża to oprocentowanie kredytu, a co za tym idzie zmniejsza wysokość comiesięcznych rat. Jednak nie wszystkie banki stosowały ujemny LIBOR – m.in.: mBank, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Bank Pekao...

 • Credit Agricole podniósł prognozy wzrostu PKB dla Polski

  Ekonomiści Credit Agricole podnieśli prognozy wzrostu PKB dla Polski do 3,4 proc. w 2015 r. oraz do 3,2 proc. w 2016 r. - wynika z raportu banku. Średnioroczna inflacja w 2015 r. wyniesie minus 0,3 proc. rdr, a w 2016 r. 1,4 proc. Do końca 2016 roku złoty umocni się zarówno względem euro jak i dolara - wynika z raportu Credit Agricole.