• Informacje na temat:

  cukier z niemiec

Artykuły na temat: cukier z niemiec
 • Słyszałam, że ponownie zmieniły się przepisy żywieniowe dotyczące szkół. Trochę mnie to niepokoi. Co teraz uczeń będzie mógł zjeść w stołówce i czy w sklepiku...

 • Cukrownie w Polsce wyprodukowały ponad 2 mln ton cukru

  Kampania cukrownicza 2014/2015 była jedną z najdłuższych i trwała 163 doby. Cukrownie w Polsce wyprodukowały 2046 tys. ton tj. aż o 641 tys. ton więcej od kwoty produkcyjnej cukru oraz o ponad 16 proc. więcej niż przed rokiem - podał IERIGŻ

 • Praca w Holandii za pośrednictwem agencji pracy

  Wiele osób najczęściej wyjeżdża do pracy zarobkowej do Niemiec, Anglii czy Francji, uważając, że duże kraje zapewniają automatycznie lepsze zarobki. Tymczasem równie atrakcyjne rynki pracy oferują mniejsze europejskie państwa. Jednym z nich jest Holandia, gdzie pracę najłatwiej znaleźć za pośrednictwem agencji pracy.

 • Będziemy mieć spore kłopoty z cukrem

  Możemy mieć problemy z cukrem. Susza spustoszyła uprawy buraka cukrowego i jego zbiory mogą być znacznie niższe niż we wcześniejszych latach - oceniają analitycy Instytutu Ekonomiki Rolnictwa i Gospodarki Żywnościowej.

 • Praca w Holandii przez agencję pracy

  Wiele osób najczęściej wyjeżdża do pracy zarobkowej do Niemiec, Anglii czy Francji, uważając, że duże kraje zapewniają lepsze automatycznie zarobki. Tymczasem równie atrakcyjne rynki pracy oferują mniejsze europejskie państwa. Jednym z nich jest Holandia, gdzie pracę najłatwiej znaleźć za pośrednictwem agencji pracy.

 • Cukier drożeje w Polsce i w świecie

  Cukier drożeje na rynku krajowym i na giełdach zagranicznych. Powodem wzrostu cen jest przede wszystkim poprawa koniunktury na świecie. W lipcu br. kilogram paczkowanego cukru w naszym kraju kosztował średnio 2,8 zł/ kg tj. o 28 proc. więcej niż rok wcześniej.

 • Na zawodzie kelnera i kamerdynera można rzec, że zjadłem własne zęby, lecz przygoda jaką przeżyłem w zamku jednego z brytyjskich baronów, pracując jako osobisty kamerdyner, zmusiła mnie do przemyśleń, po których postanowiłem zerwać z tym zawodem na zawsze.

 • Produkcja cukru w UE bez limitu - problem czy szansa?

  1 października przestały obowiązywać w UE limity produkcji cukru. Wpłynie to na zmiany na rynku, dla producentów i konsumentów.

 • .... Jej syn też od niedawna studiował na niemieckiej uczelni. Trzeba zacząć od stypendium – Wbrew pozorom to nie jest wielki problem – zaczęła wyjaśniać przyjaciółce. – Wyślij tę swoją geniuszkę na...

 • Coca-Cola i Red Bull chcą ograniczyć cukier

  Najwięksi w Europie producenci napojów gazowanych, jak Coca-Cola, Red Bull i Pepsi, zobowiązali się zmniejszyć ilość cukru w swoich produktach o 10 proc. do 2020 r. Ma to być odpowiedź sektora na politykę UE dotyczącą redukcji cukru w żywności, zwłaszcza przeznaczonej dla dzieci.