• Informacje na temat:

  czym handlować na wsi

Artykuły na temat: czym handlować na wsi
 • Niestrawność po McPracy

  ...powierzchni, niczym surferzy na fali. Nawet jeśli rozwijają się czy kształcą, to nie potrafią wspiąć się parę szczebli wyżej. Tak jak 29-letnia Agnieszka(...) tygodnie w weekendy ze wsi pod Mińskiem Mazowieckim. W czasie studiów, podobnie jak wcześniej, pomagała rodzicom, którzy mają gospodarstwo i sami sprzedają uprawiane...

 • Gonitwa, która nas zabija. Polacy stali się ofiarami walki o godną pracę

  Jeśli człowiek już coś w życiu ma, kupił mieszkanie, wybudował dom, zwykle na kredyt, to jest totalnie uwiązany. Zanim go sprzeda, mija półtora roku. Im większy lokal, tym dłużej. A trzeba z czegoś żyć. Łatwiej kupić bilet na samolot, wynająć kąt w Irlandii, niż każdego dnia wsiadać w pociąg Łódź – Warszawa.

 • Słodkie życie w kryzysowej Hiszpanii

  ...przychodzą tłumnie. Na początku z półek znikało wszystko, bo Rosario ograniczała asortyment wiedząc, że zamknie sklep. - Nie miałam czym handlować. Zaryzykowałam i postawiłam na urozmaicenie(...) miesiące temu zdecydowała się odkupić cukierenkę od Hiszpanki. Ania pochodzi z niewielkiej wsi, edukację skończyła na szkole podstawowej. Sytuacja materialna w domu rodzinnym nie pozwoliła jej na...

 • A ty masz punkty za pochodzenie?

  ...towar, handlować z całym światem. Albo jeśli lubi gotować, założyć vloga, po czym zostać zamożnym celebrytą. To młodzi budują dla siebie świat, w którym wbrew pozorom(...) zapełnili groby, ruszył wypełniać lud pracujący miast i wsi. "Dziś jam subiektem, a jutro ścieram cesarstwa z mapy" - pisał Włodzimierz Majakowski. To także był czas...

 • Piechociński: PiS kupił ludzi za 500 zł, a to jest 266 puszek piwa

  Na miejscu Mateusza Morawieckiego byłbym bardziej ostrożny w tym, co mówi. Mówi się o frankach, o ludziach, którzy wzięli kredyty, o bankach transferujących polskie pieniądze. Pytam się, czy jego bank nie transferował pieniędzy? Czy robił to zgodnie z prawem, czy nie?

 • Kukiz'15 apeluje o odblokowanie ustawy o sprzedaży bezpośredniej

  - Dopuszczenie do sprzedaży przetworzonych produktów przez rolników pozwoli podnieść się im z kolan; większe zyski zostaną też w kieszeni rolnika - przekonuje Jarosław Sachajko z Kukiz'15. Apelował do marszałka Sejmu, by ten nie blokował projektu ustawy w tej sprawie.

 • Ubój gospodarski odbywa się często bez nadzoru weterynaryjnego - wynika z kontroli przeprowadzonej przez Najwyższą Izbę Kontroli. Stwarza to zagrożenia dla zdrowia ludzi - poinformował wiceprezes NIK Mieczysław Łuczak.

 • Mały drapieżnik, futrzasty ssak ważący zaledwie ok. dwa kilogramy, może mieć duże znaczenie dla gospodarki - przekonują hodowcy norek, lisów i jenotów. I rzeczywiście, jeśli chodzi o produkcję skór futerkowych, a zwłaszcza z norek, Polska jest światową potęgą. Cała branża daje zatrudnienie dla około 50 tys. osób.

 • Sensacja: Polacy rezygnują z zakupów w niedzielę!

  Wyniki sondażu Instytutu Badania Opinii Homo Homini na zamówienie INTERIA.PL są bardzo interesujące. Na pytanie zadane przez ankieterów "Czy jest Pan/i w stanie zrezygnować z robienia zakupów w niedzielę?" ponad 43 proc. pytanych odpowiedziało, że tak. Wiele zależy jednak np. od tego gdzie mieszkali pytani. Szczegóły w poniższych tabelach.