• Informacje na temat:

  dane giełdowe

Artykuły na temat: dane giełdowe
 • Czy wszyscy menedżerowie spółek giełdowych zarabiają miliony?

  ...wynagrodzenie w stosunku do średniej wynagrodzeń pozostałych menedżerów w danej spółce otrzymali Mariusz Wojdon i Tomasz Sadowski. Ich pensje stanowiły tylko 6 proc. średniego wynagrodzenia w spółce(...) wynagrodzenia warto zwrócić uwagę, iż część osób jest właścicielami lub większościowymi udziałowcami danej spółki. Dlatego też mogą liczyć na dodatkowe korzyści i zyski z tego tytułu. Na przykład...

 • Czwartek na tle poprzednich sesji okazał się mniej przychylny dla inwestorów. handel wystartował nieznacznie poniżej środowych kursów zamknięcia i przez pierwszą część dnia zakres zmian pozostawał niewielki.

 • Jastrzębska Spółka Węglowa SA W pierwszej kolejności spójrzmy na akcje Jastrzębskiej Spółki Węglowej SA. Według danych pochodzących z rocznika giełdowego, stopa zwrotu z akcji spółki za 2016 rok(...) giełdowe, wynagrodzenia menedżerów. Dariusz Topolewski, wieloletni prezes zarządu otrzymał roczne wynagrodzenie w wysokości tylko 26 tys. zł, czyli tylko 2,2 tys. zł miesięcznie. Należy zaznaczyć, że...

 • USA: Indeksy giełdowe wzrosły po danych z rynku pracy

  Piątkowa sesja na Wall Street przyniosła wzrosty i nowy rekord indeksu Dow Jones po bardzo dobrych danych z rynku pracy w USA. Entuzjazm na rynku ograniczały jednak spekulacje, że dane tego dnia przybliżają termin podwyżki stóp proc. przez Rezerwę Federalną.

 • ...dziesiąty. W tegorocznej edycji badania przeanalizowaliśmy dane na temat wynagrodzeń 1254 menedżerów z 336 spółek notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Wyniki analiz...

 • Sesja azjatycka upłynęła w całkiem niezłych nastrojach. Główne indeksy giełdowe odnotowały wzrosty, dolar lekko odrobił straty, a stabilne na relatywnie mocnych poziomach pozostały notowania złotego.

 • Struktura wynagrodzeń menedżerów spółek giełdowych

  Aż 61 proc. wynagrodzenia całkowitego menedżerów pracujących cały 2011 rok stanowiła płaca podstawowa - wynika z raportu "Wynagrodzenia członków zarządów spółek notowanych na GPW w 2011 roku"*.

 • Kontrakty na indeksy giełdowe w zachodniej Europie mocno rosną. Dane makro z Chin były słabe, ale rynków nie przestraszyły - podają maklerzy.

 • Jak płacą najbogatsi inwestorzy z GPW?

  ...tabeli: Najwyższe wynagrodzenie otrzymał prezes Cyfrowego Polsatu - 6,5 mln zł. Warto dodać, że 5 mln zł z podanej kwoty stanowiły premie i nagrody. Prezesem Cyfrowego Polsatu, od 2014 roku jest syn(...). Wynagrodzenie prezesa zarządu wyniosło 890 tys. zł, a członka zarządu 376 tys. zł. Dariusz Miłek: CCC (3,08 mld zł) Wartość portfela giełdowego potentata branży obuwniczej wzrosła w ciągu 2017 roku o 910

 • Po początkowym osłabieniu dolar wrócił we wtorek do poziomów wyjściowych. Pokaźnymi spadkami zakończył się natomiast dzień dla rynków giełdowych. Inwestorów zaniepokoiły dane marko i polityka.