• Informacje na temat:

  dane pkn polska

Artykuły na temat: dane pkn polska
 • Polski gigant zwolni z pracy za 95 000 złotych

  W lutym w PKN Orlen rozpoczną się dobrowolne odejścia z pracy w zamian za pakiet świadczeń. Potrwają najpóźniej do końca czerwca. Liczba pracowników, która wyraziła chęć skorzystania z tej możliwości, przekroczyła limit przewidywany wcześniej przez spółkę.

 • Zysk netto grupy Orlen po trzech kwartałach tego roku, z uwzględnieniem obciążeń podatkowych, wyniósł 5 mld 539 mln zł i był wyższy o 1 mld 842 mln zł od uzyskanego po 9 miesiącach 2016 r. - poinformował PKN Orlen w opublikowanym w czwartek raporcie.

 • Ile mógłby zarobić prezes giganta powstałego w wyniku połączenia Orlenu, PGNiG i Lotosu?

  Coraz częściej mówi się o możliwej fuzji PKN Orlen, PGNiG oraz Lotosu. Postanowiliśmy skoncentrować się na tym jakie wynagrodzenie, zgodnie z warunkami rynkowymi, mógłby otrzymać prezes takiej spółki.

 • Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie (NWZ) akcjonariuszy PKN Orlen na wniosek Skarbu Państwa wymieniło w piątek pięciu członków rady nadzorczej spółki. Rada liczy obecnie osiem osób - jednego członka może powołać jeszcze w odrębnym trybie Skarb Państwa.

 • Pracodawcy skrócą dzień pracy!

  .... Partnerami głównymi akcji są: PKN ORLEN, JVC Polska oraz Konfederacja Lewiatan. Honorowy patronat nad wydarzeniem objęła małżonka prezydenta RP Anna Komorowska.

 • W lutym w PKN Orlen rozpoczną się dobrowolne odejścia z pracy w zamian za pakiet świadczeń.

 • ...zagrożenie, że Polska znajdzie się w spirali płacowo-cenowej, z której ciężko będzie wyjść". - - - - - Piękoś: Dane dotyczące wynagrodzeń okazały się sporym zaskoczeniem Analityk Banku Pekao(...) wciąż dużą ostrożność pracodawców w podejmowaniu decyzji o zwiększaniu liczby etatów. Opublikowane dziś dane dotyczące płac, znacznie wyższe od oczekiwań, mogą być efektem jednorazowym, a oceny...

 • Słabszy wynik Orlenu i wojna o podwyżki płac

  W PKN Orlen odbyła się wczoraj pierwsza tura negocjacji zarządu i związków zawodowych na temat tegorocznych podwyżek płac. W swych stanowiskach obie strony przedstawiły m.in. obligatoryjny wzrost wynagrodzeń. Rozmowy będą kontynuowane w lutym. Dziś Orlen opublikowała wyniki za 4Q'17.

 • Ile kosztują nas wynagrodzenia w instytucjach finansowanych ze środków publicznych?

  Polska nie należy niestety do krajów, które mogłyby się pochwalić nadwyżkami budżetowymi. Corocznie problemem naszym nie jest to jak uniknąć dziury budżetowej, ale co zrobić, aby się nie powiększała i z jakich środków ją sfinansować. W tym kontekście szczególnie drażliwym problemem jest zasadność i efektywność wydawanych przez nasze państwo pieniędzy.

 • PKN Orlen planuje w tym roku kontynuację prac poszukiwawczych ropy i gazu.