• Informacje na temat:

  dane z gus najnowsze

Artykuły na temat: dane z gus najnowsze
 • GUS: Najkrócej pomagający członkowie rodzin

  Zatrudniony w sektorze prywatnym pracuje przeciętnie 39 godzin tygodniowo. Ten z sektora publicznego - o dwie godziny mniej. W jakich branżach pracuje się najlżej? Główny Urząd Statystyczny opublikował raport "Aktywność ekonomiczna ludności Polski". Najnowsze dane dotyczą IV kwartału 2015 r. Ilu nas pracuje?

 • GUS podał najnowsze szacunki dotyczące inflacji

  Główny Urząd Statystyczny podał najnowsze szacunki dotyczące wzrostu cen w grudniu 2016 roku.

 • Sensacyjne wyniki badania GUS. 500 plus jednak zachęca do podejmowania pracy

  .... 3 tys. zł. Prywatny żłobek to koszt rzędu 1-1,5 tys. zł. A liczba miejsc w państwowych nadal jest niewystarczająca. Że jest to faktycznie problem, potwierdzają również najnowsze badania GUS. Liczba(...) plus - podkreśla Michał Myck, którego zdaniem najnowsze badania GUS dają zbyt optymistyczny obraz. Jego zdaniem na decyzje dotyczące zatrudnienia wpływa wiele czynników: od sytuacji na rynku...

 • GUS podał najnowsze dane o produkcji przemysłowej

  Główny Urząd Statystyczny opublikował dane dotyczące produkcji przemysłowej we wrześniu. Licząc rok do roku, produkcja przemysłowa wzrosła o 2,8 proc.

 • Szokujące dane GUS. Niezbędna reforma 500 plus

  Aktywność zawodowa młodych kobiet w Polsce spadła do najniższego poziomu od co najmniej 19 lat - wynika z najnowszej publikacji GUS. Dane pokazują również, jak zaskakująco niski jest poziom aktywności wśród rodzin z jednym dzieckiem pobierających świadczenie Rodzina 500 plus - pisze Marcin Lipka, główny analityk Cinkciarz.pl.

 • GUS podał najnowsze dane z polskiej gospodarki

  W okresie styczeń-wrzesień 2018 roku wyniki finansowe przedsiębiorstw niefinansowych były słabsze od uzyskanych rok wcześniej. Pogorszyły się również podstawowe wskaźniki ekonomiczno-finansowe - poinformował Główny Urząd Statystyczny.

 • Bezrobocie w UE w lipcu 2013 roku - oto najnowsze dane Eurostatu

  Bezrobocie w Europie przestało rosnąć, ale wciąż pozostaje na rekordowo wysokim poziomie. Eurostat opublikował właśnie najnowsze dane na temat rynku pracy w UE.

 • Będziemy żyli coraz krócej. Oto najnowsze dane GUS

  Nowe dane Głównego Urzędu Statystycznego wskazują, że pogarsza się stan zdrowia Polaków.

 • GUS notuje, że płace nam rosną

  ...wzrostu o 4,3 proc. rdr i 4,1 proc. rdr w lutym. Komentarz Work Service Najnowsze dane publikowane przez GUS świadczą o wzroście zatrudnienia w sektorze przedsiębiorstw, co potwierdza obserwowane(...) rynku pracy wskazuje to na bardzo korzystne prognozy dla polskich pracowników. Szukasz pracy? Przejrzyj oferty w serwisie Praca INTERIA.PL Najnowsze dane publikowane przez GUS wskazują na zwiększenie...

 • Bezrobocie w Polsce: Główny Urząd Statystyczny podał najnowsze dane

  Stopa bezrobocia w Polsce wyniosła w sierpniu 10 procent wobec 10,1 procent w lipcu - poinformował Główny Urząd Statystyczny.