• Informacje na temat:

  dania zarobki

Artykuły na temat: dania zarobki
 • Zarobki i koszty życia w Danii

  Dania zmaga się obecnie z deficytem wykwalifikowanych pracowników. Może to być okazja dla pracowników z Europy Środkowo-Wschodniej, emigrujących w poszukiwaniu lepiej płatnej pracy, zwłaszcza że wynagrodzenia w Danii należą do najwyższych na świecie.

 • Choć dane o brytyjskiej gospodarce nie są złe, funt osłabia się nadal. Stracił już 15 proc. wobec większości walut, odkąd ogłoszony został Brexit, a tym samym maleją zarobki Polaków pracujących w Wielkiej Brytanii, transferujących swe dochody do rodzin w Polsce. Kurs funta jest najniższy od ponad stu lat, ale to może się zmienić 3 listopada.

 • Języki skandynawskie zapewnią dobre zarobki

  ...rynek pracy i śladowe bezrobocie (na poziomie 3,5 proc.) oraz - przede wszystkim - wysokie zarobki. Nawet osoby wykonujące proste prace mogą liczyć na roczny przychód sięgający ponad 200 tys. zł. Mediana(...), głównie z języków niemieckiego, francuskiego i angielskiego. Według danych ogólnopolskiego badania wynagrodzeń z 2013 roku pracownicy posługujący się językiem szwedzkim mogą w Polsce liczyć na...

 • Polacy muszą gromadzić dokumenty o osiąganych zarobkach na bieżąco. To pozwoli im otrzymać wyższą emeryturę

  Miliony Polaków mają problem z udokumentowaniem wysokości zarobków sprzed wielu lat. Jeśli jednak nie uda im się zebrać kompletu dokumentów, mogą liczyć, że ZUS przy ustalaniu wysokości emerytury zamiast okresów zerowych przyjmie wynagrodzenie minimalne. Eksperci podkreślają jednak, by z gromadzeniem dokumentów nie czekać na ostatnią chwilę.

 • Zarobki w polskim górnictwie

  ...otrzymują liczne przywieje, których pozazdrościć mogą zatrudnieni w innych branżach. Te związane z wynagrodzeniami to m.in.: premie i nagrody (otrzymywane bez rozkładania na raty, nawet jeśli firma przynosi straty), 14 pensji w ciągu roku czy 8 ton darmowego węgla. Wypełnij ankietę i SPRAWDŹ ZAROBKI - Ogólnopolskie Badanie Wynagrodzeń 2018 Z przepisów Karty górnika, wynikają również...

 • Wicepremier Mateusz Morawiecki jednak ujawni swoje zarobki

  Wicepremier Mateusz Morawiecki zmienia zdanie. Prawdopodobnie najbogatszy z ministrów rządu Beaty Szydło zdecydował się na ujawnienie swojego majątku i poprzednich zarobków.

 • Zarobki przedstawicieli handlowych w 2017 r.

  Mediana zarobków przedstawiciela handlowego w 2017 roku wyniosła 4100 zł brutto. Zarobki 25 proc. z nich wynosiły 5400 zł i więcej.

 • Wynajmujesz mieszkanie? Możesz żądać zaświadczenia o zarobkach

  Osoby wynajmujące swoje mieszkanie nie powinny mieć oporów, by zażądać od potencjalnego najemcy zaświadczenia o zarobkach. Jeśli jest to osoba uczciwa, wypłacalna i zależy jej na naszej nieruchomości, powinna takie zaświadczenie przedstawić.

 • Czy zarobki w Polsce będą jawne?

  Zarobki w Polsce pozostają tajne - pracownicy niechętnie się nimi chwalą, pracodawcy są zobowiązani do utrzymywania ich w tajemnicy. Jednak niedługo to może się zmienić - zwracają uwagę eksperci rynku pracy i wskazują na proponowane zmiany prawne. - W Sejmie pojawił się projekt zmieniający Kodeks pracy, który wprowadziłby jawność wynagrodzeń. Zgodnie z proponowanymi zmianami pracodawca musiałby...

 • Mamy 25 tys. milionerów. To głównie przedsiębiorcy na podatku liniowym

  Mamy już ponad 25 tys. milionerów. To głównie ci, którzy prowadzą działalność gospodarczą.