• Informacje na temat:

  darmowe doładowania

Artykuły na temat: darmowe doładowania
 • ...telefon na kartę może być tańszy. Będziesz kontrolować wydatki. Operatorzy często dają bonusy i różne pakiety za doładowania. Np. w T-Mobile, gdy doładujesz telefon dowolną kwotą, operator podwoi(...). T-Mobile nie ogranicza ilości promocyjnych doładowań, należy aktywować usługę i jest czynna, póki jej nie wyłączysz. Sposób trzeci: darmowe rozmowy z wybranymi numerami Operatorzy oferują również...

 • 150 tys. urządzeń do elektronicznej płatności za autostrady za pół ceny. Zmniejszą się korki przed bramkami

  Kapsch Telematic Services sprzeda 150 tys. urządzeń pokładowych viaAUTO po obniżonej o połowę cenie. Dzięki tej akcji nawet pięciokrotnie może wzrosnąć liczba kierowców aut osobowych płacących elektronicznie za przejazd autostradami. Kapsch chce dotrzeć przede wszystkim do kierowców regularnie korzystających z najszybszych tras.

 • Warto teraz załatwić niezbędne formalności. Im dłużej będziemy zwlekać, w tym dłuższej kolejce będziemy musieli czekać.

 • Biorą abonament dla sprzętu, którego nie zamierzają spłacać

  "To tylko 30 złotych miesięcznie" - tak najczęściej klienci tłumaczą swoje długi wobec operatorów komórkowych. Ich zaległości widniejące w bazie danych Krajowego Rejestru Długów to obecnie już ponad 713 mln zł. Rekordzista ma do oddania ponad 200 tys. zł.

 • Jeśli korzystasz z telefonu na kartę, pamiętaj, że teraz trzeba zarejestrować kartę SIM. Jeśli tego nie zrobisz, nie porozmawiasz.

 • W banku przyszłości kupisz buty i zamówisz "chińczyka"

  Kupowanie biletów, funduszy inwestycyjnych i ubezpieczeń, płacenie za buty czy wypożyczenie roweru w 2028 roku będzie w mobilnym banku oczywistością - tak twierdzi ponad 90 proc. uczestników badania #finanseprzyszlosci przeprowadzonego przez IBRiS na zlecenie Banku Millennium. Ponad 80 proc. respondentów przewiduje, że będzie zamawiać w aplikacji bankowej jedzenie.

 • ...telefonu, wystarczy nam najtańszy. Nie warto płacić za coś, z czego nie korzystamy. Skontaktujmy się ze swoim operatorem i zapytajmy także o darmowe rozmowy z wybranymi numerami. Zmień operatora...

 • Masz własną firmę? Poznaj usługę, dzięki której zapomnisz o zatorach płatniczych!

  Właściciele małych i średnich przedsiębiorstw często borykają się z zatorami finansowymi. Pomimo wykonanych zleceń, konto świeci pustkami, a na pieniądze trzeba poczekać jeszcze parę tygodni. Czy to musi tak wyglądać?

 • Prąd popłynie w ofercie pre-paid

  W ciągu kilku tygodni w Kaliszu, Drawsku i na Helu Energa-Operator zacznie sprzedawać energię w systemie przedpłat.

 • Karty płatnicze odejdą do lamusa?

  Być może już za kilka lat Polacy zaczną rezygnować z kart płatniczych, zastępując je płatnościami mobilnymi. Expander zwraca uwagę, że już teraz klienci sześciu banków za pomocą telefonu i usługi "Blik" mogą płacić w sklepach i wypłacać pieniądze z bankomatów. Podobny system wprowadził niedawno również bank Pekao. Funkcjonują również niebankowe aplikacje służące do płacenia. Rozwój tego typu usług sprawia, że karty mogą w przyszłości zniknąć z naszych portfeli.