• Informacje na temat:

  darmowe konto

Artykuły na temat: darmowe konto
 • Bank Zachodni WBK oferuje np. Konto Aktywni 50+. Jest ono darmowe, jeśli miesięczne wpływy na konto nie są mniejsze niż 1000 zł. Do konta dostaniemy też kartę za złotówkę, pod warunkiem, że co miesiąc dokonamy nią choćby jednej transakcji bezgotówkowej. Bank Pocztowy proponuje Konto Nestor z usługą dostarczania pieniędzy do domu. Ale tylko do 300 zł raz w miesiącu...

 • Darmowe konta wymagają aktywności posiadacza

  Czy klienci działających w Polsce banków mają dostęp do darmowych kont? "Puls Biznesu" przeanalizował oferty banków. Konto będzie za darmo, jeśli klient banku zleca przelewy i wykonuje płatności bezgotówkowe.

 • Kiedy opłaca się zmienić konto?

  Gdy płacisz za transakcje Jeżeli przynajmniej od kilku lat jesteś klientką jednego banku, możliwe że twoje konto funkcjonuje na starych zasadach, a ty płacisz za usługi, które obecnie są już darmowe(...) więcej niż bankomatów). Mobilne konto ułatwia życie, ale ma też swoje wady. Niestety, jak do każdego systemu informatycznego, mogą się do niego włamać hakerzy. Mając więc aplikację bankową, nie...

 • Bank musi zaoferować darmowe konto

  Od 8 sierpnia banki i SKOK-i muszą udostępnić klientom darmowe konta (tzw. podstawowy rachunek płatniczy). To wymóg ustawy o usługach płatniczych, która z kolei jest efektem unijnej dyrektywy. Wprowadzenie takiego rachunku ma zmniejszyć tzw. wykluczenie finansowe, ale w takich kontach za darmo będzie można wykonać jedynie podstawowy pakiet transakcji.

 • Zanim założymy konto osobiste, zastanówmy się, na jakich usługach nam najbardziej zależy. Czy będziemy dokonywać płatności w oddziale banku, czy przez internet lub telefon? Czy dużo przelewów będziemy robić w miesiącu? Czy planujemy ustanowić zlecenia stałe lub polecenia zapłaty? Jak często będziemy płacić kartą?

 • Za siedem miesięcy pojawią się darmowe konta w każdym banku

  Od 8 sierpnia wejdą w życie przepisy zobowiązujące wszystkie banki i SKOK-i do oferowania tzw. rachunku podstawowego. Za korzystanie z takiego konta oraz za wydaną do niego kartę nie będzie można naliczać opłat. Dodatkowo, za darmo będzie można wykonać co miesiąc pięć wypłat z bankomatów, nawet z tych, które nie należą do danego banku. Expander zwraca też uwagę, że często darmowe będą również

 • Mając pieniądze na koncie, możemy jednocześnie na nich zarabiać i wypłacać je, kiedy tylko chcemy. Tak działa konto oszczędnościowe.

 • Darmowe konta bankowe dla wszystkich. Czy propozycja rządu ma sens?

  Bezpłatne konto w banku dla każdego? Rząd chce, aby każdy Polak miał rachunek bankowy, a wraz z nim - możliwość dokonania 15 bezpłatnych transakcji miesięcznie. Jednak czy wprowadzenie nowej regulacji ma sens, skoro już teraz banki oferują "darmowe konta"?

 • Jak uniknąć ukrytych opłat za konto

  .... •Jeśli jakakolwiek opłata ściągnięta z naszego konta budzi wątpliwości, składajmy w banku pisemną reklamację. Wszystkie te sposoby pomogą nam uniknąć sytuacji, w których za darmowe konto musimy niemało(...) wpływy na konto! To często warunek darmowego konta! Zapytajmy tylko... skąd mają być wpłaty na nasze konto M. Nagórek: I to nie jest zabawne pytanie! Niektóre banki życzą sobie, by comiesięczne...

 • Sejm za ustawą o darmowych rachunkach

  Sejm jednogłośnie zaakceptował w piątek ustawę, która przewiduje możliwość zakładania darmowego tzw. podstawowego rachunku płatniczego.