• Informacje na temat:

  darmowe rozmowy do wszystkich sieci plus

Artykuły na temat: darmowe rozmowy do wszystkich sieci plus
 • Zastanawiasz się, w jaki sposób uniknąć pułapek wymyślanych przez operatorów sieci telefonicznych? Sprawdź, na co zwracać uwagę.

 • Program Rodzina 500 plus pomaga platformom cyfrowym?

  Wygląda na to, że spadek liczby abonentów sieci kablowych i platform cyfrowych został zatrzymany. Z badania "Projekt Cyfrowizja III" agencji mediowej MEC wynika, że 23 proc. klientów płatnej(...)., a w 2014 roku aż 30 proc. Czym platformy cyfrowe i sieci kablowe przekonały do siebie klientów?

 • ...twoje doładowanie. Otrzymane złotówki możesz wy korzystać na SMS-y, rozmowy, MMS-y do wszystkich sieci. Przy doładowaniu np. za 10–24 zł dodatkowe złotówki możesz wykorzystać w ciągu 1 tygodnia(...) dodatkowo nielimitowane rozmowy na wybrane numery. Oto przykłady. PLUS: bezpłatne rozmowy na łącznie 5 numerów w tej sieci i stacjonarne. 30-dniowy pakiet – 10 zł. ORANGE: za darmo na wszystkie...

 • Wychowuję bez 500+. Czy są tacy, którzy nie biorą pieniędzy od państwa?

  Kiedy PiS obiecywał w kampanii wyborczej 500 zł na każde dziecko, krytycy tego pomysłu oburzali się, że to niemoralne rozdawnictwo zrujnuje budżet państwa. Dzisiaj kto może, korzysta z tych pieniędzy.

 • ...przez... 30 dni. 2. Play proponuje 10 GB internetu, 100 zł na rozmowy i SMS-y oraz rok ważności konta. Dla klientów Orange, Plus i T-Mobile jest lepsza oferta – rok ważności konta, 20 GB internetu i 200 zł na rozmowy i SMS-y. W Plusie klient dostanie 500 zł na rozmowy i wiadomości i 50 GB internetu – a jeśli karta była wydana przez tę firmę także rok ważności konta. Promocja Orange – 10 GB...

 • W Auchan musisz się przyznać, że bierzesz 500 zł na dziecko

  A jak się przyznasz, to dostaniesz mniejszy zasiłek z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych. Sieć chce wliczać do dochodu świadczenie rodzinne.

 • Gdzie w fast foodach zarobimy najwięcej?

  ...rekrutacyjnych lub urzędów pracy. Warto także śledzić oferty ukazujące się w ramach sieci EURES. McDonald's We wszystkich restauracjach sieci McDonald's obowiązuje zasada, że szeregowi pracownicy otrzymują wynagrodzenie na podstawie stawek godzinowych, o wysokości których informowani są już podczas rozmowy kwalifikacyjnej. W Wielkiej Brytanii początkujący pracownik tej sieci zaczyna zwykle...

 • Polsce wciąż brak transportowego kręgosłupa. To przez nieznośny brak ciągłości

  Polska wciąż w budowie. Już drugą siedmiolatkę lejemy asfalt na nowe drogi, modernizujemy tory. Dokąd prowadzą nas nowe trasy? Czy jesteśmy zadowoleni z tych inwestycji? Czy uda się załatać kłopotliwe dziury w sieci?

 • Prezes T-Mobile dla Interii: zainwestujemy 5 mld zł

  O przyspieszaniu inwestycji, rynkowej konkurencji, nadziejach na uczciwe porozumienie z UKE i o redukcji załogi o 650 osób mówi Adam Sawicki, prezes T-Mobile Polska w rozmowie z Pawłem Czuryło.

 • 100 dni rządu PiS: Festiwal niespełnionych obietnic, chociaż zmian było sporo

  Podczas expose, premier Beata Szydło, podkreśliła, że w czasie pierwszych stu dni, strategiczne i traktowane z najwyższym priorytetem przez rząd będą trzy ustawy: podniesienie kwoty wolnej od podatku do 8 tys. złotych, obniżenie wieku emerytalnego (60 dla kobiet i 65 dla mężczyzn), wypłata świadczeń na dziecko w ramach "Programu 500 plus". To jednak zdecydowanie nie wszystkie obietnice. Interia