• Informacje na temat:

  darmowy internet jak

Artykuły na temat: darmowy internet jak
 • ...kredyt mieszkaniowy) można założyć dodatkowy, darmowy internetowy rachunek z możliwością wykonywania nieodpłatnych przelewów (np. w mbanku, BZ WBK oraz Smart Banku). Posiadając takie konto, możemy po(...) Jak zmniejszyć opłaty? ✢ Regulując comiesięczne rachunki (m.in. za mieszkanie, telefon, gaz czy prąd) na poczcie, za każdy płacimy 2,99 zł. Jeśli więc...

 • UKE: Darmowy internet nie zburzy konkurencji

  Jak wynika z raportu UKE, bezpłatny internet oferowany przez samorządy nie zakłóca konkurencji.

 • ...specjalny telefon lub zwykły aparat podłączasz do bramki VoIP (cena od ok. 100 zł). Prawie darmowy internet możesz mieć, korzystając z aero2 (szczegóły www.aero2.pl). Karta aktywująca kosztuje 27 zł, musisz(...) z internetu w komórce. Możesz to zrobić, przeglądając historię połączeń lub zamówić jednorazowy billing (kosztuje ok. 5 zł). Przejrzyj też ofertę operatora – nowe pakiety mogą być lepsze niż ten...

 • Jak szybkie są szybkie pożyczki przez internet? Sprawdzamy!

  Potrzebujesz gotówki i szukasz firmy, która wypłaci ją naprawdę szybko? Analitycy serwisu Wybierarka.pl prześwietlili proces udzielania pożyczek i wskazali trzy konkretne elementy decydujące o szybkości pożyczek. Dowiesz się, jak wybrać pożyczkę, by czekać jak najkrócej.

 • Prawo do darmowych laków

  ...podstawowej opieki zdrowotnej, który na podstawie tej dokumentacji medycznej wypisze receptę na darmowy lek. Jednak lekarz specjalista w dalszym ciągu może przepisywać leki refundowane na zasadach(...), jak i leki refundowane na zasadach ogólnych. A także leki przysługujące na podstawie innych uprawnień dodatkowych i leki z pełną odpłatnością. Wszystkich leków na recepcie może być maksimum...

 • Poczta Polska: Darmowy internet w 3800 placówkach pocztowych w Polsce

  W 3800 placówkach Poczty Polskiej w całym kraju można korzystać z bezpłatnego dostępu do internetu bezprzewodowego - poinformowała spółka w środę w komunikacie. Jak podkreśliła, ma to szczególne znaczenie w małych miejscowościach i na wsi.

 • Koszty życia wciąż rosną, liczba rachunków też nie maleje! Jak i gdzie szukać oszczędności? Sposobem może być zawarcie nowej umowy.

 • Internet rzeczy zdominuje gospodarkę

  Internet rzeczy i sztuczna inteligencja mogą napędzić polską gospodarkę. Konieczne odpowiednie zachęty dla inwestycji.

 • Towary kupowane przez internet zwykle są tańsze niż w sklepie. Ale zakupy na odległość to większe ryzyko, że produkt nie spełni naszych oczekiwań.

 • Żadne medium nie dokonało tak wielkich przeobrażeń rynku masowego użytkownika oraz całej gospodarki, jak Internet. Żadne też nie było od swego powstania tak ściśle powiązane z rynkiem reklamowym, bez którego nie mogłoby istnieć.