• Informacje na temat:

  darmowy program pit urząd skarbowy

Artykuły na temat: darmowy program pit urząd skarbowy
 • Dodatkowe pieniądze na dzieci

  ...uwagę dochód za 2014 r., najlepiej dołączyć PIT za ub. rok poświadczony przez urząd skarbowy, właściwy ze względu na Pani miejsce zamieszkania. Konieczne są PIT-y obojga rodziców. P. Katarzyna z Giżycka pisze: mamy 3 dzieci, pracuje tylko mąż i zarabia na rękę 3 tys. zł ile dostaniemy pieniędzy na dzieci? W Pani rodzinie na osobę przypada 600 zł netto, zatem program „500+” będzie...

 • Już tylko kilka dni zostało na wypełnienie podatkowego obowiązku wobec państwa, tj. na rozliczenie się z fiskusem z tego, co zarobiliśmy w zeszłym roku. W ramach cyklu "PIT Last Minute" wyjaśniamy, że niedawne zmiany kwestii właściwości miejscowej urzędów skarbowych nie wpływają na to, gdzie należy złożyć swój PIT za 2015 r.

 • Tyrający od rana do nocy, najtańsi w Europie, wynajęci lub przekazani. Oto pracownicy z outsourcingu

  ...do kraju, gdzie siła robocza będzie jeszcze tańsza i mniej wyszczekana. Na przykład na Litwę. Pobierz darmowy program do rozliczeń PIT 2015 Jak się nie podoba, to do widzenia Adam skończy(...) Pasztelańska 7 lutego 2016 Pobierz darmowy program do rozliczeń PIT 2015

 • Ministerstwo Finansów: Zostało kilka dni na skorzystanie z nowej formy rozliczania PIT

  18 kwietnia to ostatni dzień na skorzystanie z nowej formy rozliczenia z urzędem skarbowym, w ramach której wystarczy złożyć on-line wniosek PIT-WZ, a urząd skarbowy sam przygotuje zeznanie podatkowe.

 • Podatek od wiary: Płacić czy udawać ateistę?

  ...: Program PIT 2011 Konieczna deklaracja W Niemczech to, kto i jaką wiarę wyznaje nie jest sprawą osobistą. W formularzu meldunkowym istnieje rubryka "wyznanie". Należy tam podać, czy jesteśmy wierzący, a jeśli tak, to do jakiego przynależymy kościoła. Następnie urząd meldunkowy informuje o naszym wyborze odpowiedni Finanzamt (urząd skarbowy), a ten potrąca nam z należnego podatku odpowiedni...

 • Ile kosztuje nieterminowe złożenie PIT?

  Podatnikom, którzy nie złożą deklaracji podatkowej w terminie grozić będzie kara grzywny, która w 2017 roku będzie bardziej dotkliwa niż w ubiegłych latach. Większość podatników ma czas do 2 maja na rozliczenie się z fiskusem. Co zrobić w przypadku spóźnienia i jak uniknąć odpowiedzialności karno-skarbowej?

 • PIT 2015 - 2 maja to ostatni dzień na złożenie deklaracji

  2 maja to ostatni dzień na złożenie deklaracji podatkowej za 2015 r. i rozliczenie PIT. Wypełniony formularz można do północy zostawić w urzędzie skarbowym, wysłać pocztą lub elektronicznie. Do skorzystania z tej ostatniej formy namawia resort finansów.

 • Urzędy skarbowe przygotowane na większą liczbę podmiotów, które będą przenosić siedziby

  Od nowego roku wystarczy wynająć biuro w innym mieście, aby zmienić swój urząd w sprawach podatku VAT. Nowelizacja ustawy może spowodować zwiększoną liczbę podatników zmieniających właściwość organu. Według urzędników nie powinno to jednak sparaliżować działalności urzędów.

 • Zbliża się termin złożenia PIT za 2017 r.!

  Osobom, które nie rozliczyły się jeszcze z tytułu podatku dochodowego za 2017 r., zostało niewiele czasu na wywiązanie się z tego obowiązku. Termin upływa 30 kwietnia 2018 r. Do tego dnia trzeba złożyć zeznanie podatkowe, a jeżeli wynika z niego podatek do uiszczenia - dokonać zapłaty. Niezbędne formalności należy załatwić w urzędzie skarbowym właściwym ze względu na miejsce zamieszkania w dniu

 • Urząd Skarbowy żąda 24 mln zł od właścicieli Reserved

  Firma odzieżowa LPP zawyżała koszty podatkowe w 2012 r. - twierdzi gdański urząd kontroli skarbowej. Żąda uregulowania wielomilionowych zaległości wraz z odsetkami za zwłokę.