• Informacje na temat:

  debiut na giełdzie pge

Artykuły na temat: debiut na giełdzie pge
 • Debiut na giełdzie i zagraniczna ekspansja - TestArmy Group udowadnia rosnące znaczenie cyberbezpieczeństwa

  Nieprzetestowane oprogramowanie może okazać się nie tylko niewiele warte, ale przede wszystkim niebezpieczne. Wiedzą o tym założyciele TestArmy Group, a także ich klienci. Już dzisiaj jest ich kilkaset, a biznes, który powstał zaledwie trzy lata temu, jedną z najszybciej rozwijających się firm technologicznych w Polsce. W czerwcu zadebiutuje na NewConnect. Tymczasem skutecznie realizuje

 • GPW pod presją MTF-u. Czy to koniec snu o potędze?

  Od dzisiaj akcjami z indeksu WIG30 można handlować już nie tylko na Giełdzie Papierów Wartościowych, ale także w ramach wielostronnej, paneuropejskiej platformy obrotu Turquoise (MTF).

 • Początek środowej sesji nie wskazywał na istotne zmiany na indeksach. WIG i WIG20 rozpoczęły dzień od kosmetycznych zmian. Oba indeksy zyskały odpowiednio 0,11 proc. i 0,07 proc. Marazm na warszawskim parkiecie trwał do godziny 13.00. Po południu obraz parkietu całkowicie się zmienił.

 • Coraz mniej przedsiębiorców postrzega polski rynek kapitałowy jako dobre miejsce do pozyskania istotnych dla dalszego rozwoju pieniędzy.

 • Giełda Papierów Wartościowych podsumowuje projekt "Kapitał dla rozwoju"

  Ponad 1200 osób wzięło udział w projekcie "Kapitał dla rozwoju" organizowanym przez GPW we współpracy z partnerami.

 • Czarna lista kopalń do zamknięcia. 15 tys. miejsc pracy zagrożonych

  Ministerstwo Energii przyjrzało się kopalniom węgla kamiennego i wytypowało zakłady do zamknięcia - wynika z informacji "DGP". Nie ma jednak pomysłu, jak tę informację przekazać opinii publicznej. Kopalnie, o których mowa, zatrudniają 15 tys. ludzi, a średnia strata na tonie węgla, jaką przyniosły w 2015 r., to 87 zł wobec 27 zł w całej branży - wynika z naszych obliczeń.

 • Tak jak prognozowali praktycznie wszyscy analitycy dzisiejszy debiut na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie spółki PGE Polska Grupa Energetyczna był udany. Kurs praw do akcji PGE wzrósł na otwarciu piątkowego handlu o 12,83% do poziomu 25,95 złotego.

 • PGE zadebiutuje po Enei

  Resort skarbu, zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, podtrzymuje, że debiut giełdowy PGE nastąpi po wejściu na parkiet Enei - powiedziała wiceminister skarbu Joanna Schmid. Rzecznik Enei Paweł Oboda powiedział w środę , że spółka prawdopodobnie zadebiutuje w październiku.