• Informacje na temat:

  debiut pzu

Artykuły na temat: debiut pzu
 • Blisko dwie godziny protestowali w czwartek w Warszawie w obronie swoich miejsc pracy związkowcy z PZU . Przedstawiciele "S" złożyli w resorcie skarbu oraz w biurze podawczym kancelarii Sejmu petycje z postulatami w tej sprawie.

 • Prywatyzacja w Polsce: Debiut Banku Pocztowego przyciąga inwestorów

  Prywatyzacja polskiej gospodarki jeszcze się nie zakończyła. Jak powiedział Wiesław Rozłucki, prezes Rady Giełdy Papierów Wartościowych i jej współtwórca, inwestorzy liczą na jesienny debiut akcji Banku Pocztowego, którego właścicielami są PKO BP i Poczta Polska.

 • Odprawy nawet 65 tys. zł na osobę

  Zarządy spółek grupy PZU podpisały porozumienie ze związkami zawodowymi w sprawie zwolnień grupowych w PZU S.A. i PZU Życie. W sumie pracę straci ponad 2 tysiące osób. W zamian otrzymają odprawy i dodatkowe rekompensaty. W sumie może to być nawet 65 tys. zł na osobę.

 • Karpiński: Czas na repolonizację sektora finansowego

  Moim marzeniem byłoby kupić, poza Aliorem, jeszcze dwa banki - powiedział w wywiadzie dla "Rzeczpospolitej" Andrzej Klesyk, prezes PZU.

 • MSP liczy na giełdowe debiuty Banku Pocztowego i Poczty Polskiej

  Resort skarbu liczy w tym roku na giełdowy debiut Banku Pocztowego, a w przyszłym roku Poczty Polskiej - powiedział podczas konferencji z okazji 25-lecia reform gospodarczych w Polsce minister skarbu, Włodzimierz Karpiński.

 • Początek środowej sesji nie wskazywał na istotne zmiany na indeksach. WIG i WIG20 rozpoczęły dzień od kosmetycznych zmian. Oba indeksy zyskały odpowiednio 0,11 proc. i 0,07 proc. Marazm na warszawskim parkiecie trwał do godziny 13.00. Po południu obraz parkietu całkowicie się zmienił.

 • MSP nie wyklucza sprzedaży pakietów akcji spółek giełdowych

  MSP nie wyklucza sprzedaży pakietów akcji spółek giełdowych w tym roku, jeśli będzie potrzeba dokapitalizowania PIR lub BGK - powiedział wiceminister skarbu Wojciech Kowalczyk podczas posiedzenia sejmowej komisji skarbu.

 • Po pełnym wrażeń wyborczych i inwestycyjnych ubiegłym tygodniu i wyraźnej zwyżce na indeksie największych spółek bieżący przyniósł na giełdzie warszawskiej schłodzenie.

 • Zarząd GPW dopuścił do obrotu na rynku NewConnect akcje Passus SA, producenta i integratora specjalistycznych rozwiązań do poprawy bezpieczeństwa i wydajności sieci teleinformatycznych.

 • W drugiej połowie 2017 r. spodziewane znaczne ożywienie na rynku fuzji i przejęć. To dobry sygnał dla polskiej gospodarki

  W I połowie 2017 r. liczba fuzji i przejęć na polskim rynku była wyższa niż w II połowie 2016 roku, a także wyższa niż przed rokiem. Choć dominują przejęcia o niewielkiej wartości, to zawierane są także duże kontrakty, co powinno przyciągnąć zagranicznych inwestorów do polskiego rynku.