• Informacje na temat:

  dep

Artykuły na temat: dep
 • Wynagrodzenia w branży reklamowej przegrywają z inflacją

  ..., rocznie) Nazwa stanowiska Średnia ATR CREATIVE DIRECTOR 278 729 CREATIVE DIRECTOR BTL 150 940 DEPUTY /ASSOCIATE CREATIVE DIRECTOR 209 559 CREATIVE DIRECTOR (WEB) 184 964 CREATIVE GROUP HEAD 153(...) DIRECTOR 175 680 PR MANAGER 78 346 PR EXECUTIVE 49 169 STRATEGIC DIRECTOR 203 029 STRATEGIC PLANNER 93 076 RESEARCHER (STRATEGIC DEPARTMENT) 39 362 SENIOR STRATEGIC PLANNER 131 567 TRAFFIC...

 • DEP złożył do KE skargę ws. udzielenia KGHM niedozwolonej pomocy

  Darley Energy Poland (DEP) złożył do Komisji Europejskiej skargę w sprawie udzielenia przez Polskę KGHM Polska Miedź niedozwolonej pomocy publicznej w wysokości blisko 1,5 mld euro - podała spółka w komunikacie prasowym.

 • KGHM zachował koncesję w Pucku (województwo pomorskie). Tak zdecydował Naczelny Sąd Administracyjny. Spółka wkrótce przystąpi do prac na zlokalizowanym tam złożu soli potasowo-magnezowych.

 • Zarząd Abak S.A. ("Spółka") informuje, iż 30 lipca 2015 r. Rada Nadzorcza Spółki podjęła uchwałę nr 2/2015 w sprawie powołania z dniem 1 sierpnia 2015...

 • 11 spraw arbitrażowych wobec Polski. Zagraniczni inwestorzy mają roszczenia na 10 mld zł

  10 mld zł to roszczenia zagranicznych firm wobec Polski w 11 postępowaniach toczących się na mocy dwustronnych umów o ochronie inwestycji (BIT). Może być ich więcej. Dwunastą wniosła właśnie amerykańska firma Invenergy.

 • Finanse w czołówce technologicznej rewolucji

  Widać to na ulicy, w biurach i szkołach, przy rodzinnych stołach i podczas spotkań przyjaciół - urządzenia mobilne, a przede wszystkim smartfony, odgrywają coraz większą rolę w naszym codziennym życiu. Co prawda w skali światowej czy europejskiej, Polacy nie znajdują się w peletonie technologicznej rewolucji, ale również u nas powszechna "smartfonizacja" staje się faktem. Rozwój internetu i nowoczesnych technologii zmienia sposób, w jaki pracujemy, utrzymujemy kontakty i zarządzamy swoimi...

 • E-papierosy z akcyzą, ale jeszcze nie teraz

  Polski rząd powinien wstrzymać się z decyzjami w sprawie podatku od e-papierosów do czasu jego zharmonizowania w Unii Europejskiej. Tym bardziej, że prace w tym zakresie już trwają. Ich rozstrzygnięcie powinno nastąpić w ciągu dwóch lat - uważają eksperci Fundacji Republikańskiej.

 • Amerykański rynek pracy w listopadzie rozczarował. I to rozczarował podwójnie: dynamiką wynagrodzeń i liczbą nowych etatów. Wręcz idealnie wpisuje się to w gołębi zwrot w komunikacji Rezerwy Federalnej i dyskusję o odwróceniu krzywej rentowności.

 • Zarząd LZMO S.A. z siedzibą w Lubsku („Emitent", „LZMO”, „Spółka”) informuje, że w dniu 07 stycznia 2016 roku Rada Nadzorcza Spółki podjęła uchwałę o powołaniu...

 • Spadek cen akcji Deutsche Bank po doniesieniach o braku rządowej pomocy

  Kurs akcji Deutsche Bank spadł o ponad 7,5 proc. do rekordowo niskiego poziomu 10,55 euro za akcję po informacji tygodnika "Focus", że rząd Angeli Merkel nie udzieli bankowi ani finansowej ani dyplomatycznej pomocy w sporze prawnym z USA.