• Informacje na temat:

  deutsche bank

Artykuły na temat: deutsche bank
 • Sondaż Deutsche Bank: Zamożność po polsku - co to znaczy dobrze zarabiać nad Wisłą

  ...konto powinno wpływać minimum 5 tys. zł. Jak szacują autorzy raportu, w minionym roku po raz pierwszy w Polsce liczba takich osób przekroczyła milion. Deutsche Bank postanowił sprawdzić, jak to widzą sami Polacy - z uwzględnieniem opinii tych, którzy sami mogą za osoby zamożne uchodzić. Kowalski jako zamożny Najnowsze badanie Deutsche Bank pokazało, że w ocenie 39 proc. respondentów zamożny to...

 • Deutsche Bank na równi pochyłej

  Dane finansowe nie pozostawiają złudzeń - przyszłość Deutsche Bank stoi pod dużym znakiem zapytania. Czy to zwiastun najpoważniejszego kryzysu tej instytucji?

 • Santander Bank zwolni 1,4 tys. pracowników

  ...wydzielonej części działalności Deutsche Bank Polska i rozpoczął integrację operacyjną. - Jako instytucja prowadząca odpowiedzialny biznes dołożymy wszelkich starań, aby program zwolnień grupowych odbywał(...)- Zgodnie z podanym dzisiaj raportem bieżącym, Santander Bank Polska rozpoczął proces konsultacji z organizacjami związkowymi dotyczących zamiaru przeprowadzenia zwolnień grupowych. Zatrudnienie ma...

 • Handelsblatt: Wielkie niemieckie koncerny chcą pomóc Deutsche Bank

  Szefowie wielkich niemieckich koncernów rozważają pomoc dla Deutsche Bank - pisze dziennik gospodarczy "Handelsblatt".

 • Zautomatyzują dużą liczbę miejsc pracy, bo pracownicy i tak zachowują się jak roboty

  Deutsche Bank - jedna z największych na świecie instytucji finansowych - przystosowuje się do zastąpienia dużej części siły roboczej robotami. Prezes Deutsche Bank John Cryan ostrzegł, że "duża liczba" osób straci pracę.

 • Nowy szef Deutsche Banku zapowiada twardy kurs

  Christian Sewing został nowym szefem Deutsche Banku. Następca Johna Cryana zapowiada twardy kurs.

 • Zurich, San Francisco, Nowy Jork - w tych miastach najwięcej wypłaty zostaje w kieszeni

  Deutsche Bank opracował ranking 28 metropolii, w których zarabia się najwięcej. Wziął pod uwagę zarówno pensje ich mieszkańców, jak i koszty życia w największych i najbardziej znaczących miastach na świecie. Próżno w tym zestawieniu szukać polskich miast.

 • Minister gospodarki ostro o Deutsche Banku

  Deutsche Bank twierdzi, że padł ofiarą spekulantów. Minister gospodarki Niemiec Sigmar Gabriel czuje się oburzony tą wypowiedzią prezesa DB i zarzuca mu szaleńcze i nieodpowiedzialne kierowanie bankiem.

 • Choć zarabiamy statystycznie mniej niż mężczyźni, to zazwyczaj my zarządzamy domowymi budżetami i decydujemy o wydatkach. Pieniądze to dla nas sposób na zagwarantowanie bezpieczeństwa sobie i bliskim. Rzadko inwestujemy, choć mamy dobrą finansową intuicję. Taki portret finansowy Polki wyłania się z badań przeprowadzonych przez Deutsche Bank PBC.

 • Sąd Krajowy w Monachium uniewinnił w poniedziałek prezesa Deutsche Bank Juergena Fitschena i czterech innych pracowników kierowniczych tego największego niemieckiego banku komercyjnego, uwalniając ich od zarzutu kłamania przed wymiarem sprawiedliwości.