• Informacje na temat:

  dla młodzieży oferty pracy

Artykuły na temat: dla młodzieży oferty pracy
 • ...dokumentu, to lepiej zrezygnować z oferty, niż zostać oszukanym i pracować za darmo. Osoby między 16. a 18. rokiem życia nie mogą być zatrudnione w warunkach szkodliwych dla zdrowia i w porze nocnej(...) pracy nie może przekroczyć 7 godzin na dobę i 35 godzin w tygodniu. Gdyby miał pracować w kilku firmach, trzeba zsumować czas pracy, który także nie może przewyższać ustalonych 35 godzin. Uwaga...

 • Zwiększenie pensum i zwolnienia nauczycieli?

  Bez porozumienia po rozmowach rządu z oświatowymi związkami zawodowymi w sprawie podwyżek dla nauczycieli. Wczoraj w Centrum Partnerstwa Społecznego "Dialog" wicepremier Beata Szydło podtrzymała wcześniejsze propozycje i zaproponowała nowy pakt społeczny dla nauczycieli. Propozycja rządu przewiduje, powiększenie pensum nauczycielskiego do 22 lub 24 godzin, z jednoczesnym zwiększaniem wynagrodzeń

 • Tysiące ofert pracy dla nauczycieli. MEN o reformie oświaty

  Każde dziecko będzie miało zapewnione miejsce w szkole obwodowej, jesienią będą dla nich podręczniki, a w bazach prowadzonych przez kuratoria jest ponad 8 tys. ofert pracy dla nauczycieli, w tym 1,9 tys. to oferty na co najmniej pół etatu - zapewnia wiceminister edukacji Maciej Kopeć.

 • Zakopane: Nowych mieszkań więcej, ale ceny wysokie

  Od 2012 roku rynek pierwotny w Zakopanem powiększył się ponad trzykrotnie - wynika z analizy przeprowadzonej przez ekspertów serwisu ogłoszeniowego Homla.pl. W samym 2016 roku oddano tu do użytku 200 nowych domów i mieszkań, a popyt na lokale mieszkalne jest wysoki. Niestety, rekordowo wysokie są też ceny nieruchomości.

 • Wysyłają setki CV, dzwonią, chodzą po firmach, proszą o pomoc bliskich i znajomych. Bez skutku! Pracy dla młodych nie ma. Dlatego chcą emigrować...

 • Pieniądze i medale - minister Bańka o sporcie i gospodarce

  Sport jest niezwykle istotną gałęzią polskiej i światowej gospodarki, dlatego resort sportu postawi na nowy program KLUB. Klub sportowy, który osiąga znaczące wyniki w kraju i we współzawodnictwie międzynarodowym, jest wspaniałą formą promocji - wskazuje Witold Bańka, minister sportu i turystyki, w rozmowie z Jerzym Dudałą.

 • Praca młodzieży w wakacje nie jest standardem

  Praca młodzieży w wakacje nie jest jeszcze w Polsce standardem - uważa Anna Machalica-Pułtorak ze stowarzyszenia "Otwarte Drzwi", które współorganizuje młodzieżową giełdę pracy. Jej zdaniem, kto chce pracować w wakacje, znajdzie dla siebie ofertę.

 • Budowa fabryki silników Mercedesa w Jaworze wkracza w kolejną fazę

  Wbudowanie kamienia węgielnego 19 czerwca 2017 r. rozpoczęło proces budowy pierwszej w Polsce fabryki silników Mercedesa w Jaworze na Dolnym Śląsku. Inwestycja warta jest ponad 500 mln euro. Pod koniec ubiegłego roku ukończono budowę fundamentów zakładu, a z początkiem 2018 r. prace wchodzą w kolejny etap - przy ulicy Cukrowniczej rozpoczyna się budowa największej hali montażowo-produkcyjnej.

 • 2013 r. - czarny rok na europejskim rynku pracy

  Kończący się rok 2013 przejdzie do historii jako jeden z najgorszych na unijnym rynku pracy. To prawdziwy annus horribilis, czyli straszliwy, okropny rok - twierdzą zgodnym chórem politycy i eksperci ekonomiczni.

 • Praca młodzieży w wakacje nie jest standardem

  Praca młodzieży w wakacje nie jest jeszcze w Polsce standardem - uważa Anna Machalica-Pułtorak ze stowarzyszenia "Otwarte Drzwi", które współorganizuje młodzieżową giełdę pracy. Jej zdaniem, kto chce pracować w wakacje, znajdzie dla siebie ofertę.