• Informacje na temat:

  dobre zarobki

Artykuły na temat: dobre zarobki
 • Języki skandynawskie zapewnią dobre zarobki

  ...rynek pracy i śladowe bezrobocie (na poziomie 3,5 proc.) oraz - przede wszystkim - wysokie zarobki. Nawet osoby wykonujące proste prace mogą liczyć na roczny przychód sięgający ponad 200 tys. zł. Mediana(...) średnia w Polsce, w której uczniowie obowiązkowo uczą się szwedzkiego. W końcu rynek szwedzki jest szeroko otwarty dla polskich pracowników, a zarobki są tam nawet siedmiokrotnie wyższe niż u nas...

 • Bardzo dobre dane z amerykańskiego rynku pracy, które poznaliśmy w ten piątek, podtrzymują oczekiwania na to, że Rezerwa Federalna jeszcze w czerwcu tego roku zdecyduje się na podwyżkę stóp procentowych.

 • Niskie zarobki dobijają służby mundurowe

  ...garnizonie policji, który teraz wynosi 479,90 zł. Wygląda jednak na to, że zarobki nadal nie zachęcają do wstępowania do służb mundurowych. Warto pamiętać, że poziom wynagrodzenia kursantów(...) szkolenia i wstąpieniu do formacji jego zarobki w zależności od służb wzrastają maksymalnie do ok. 2,8 tys. zł na rękę. Za takie pieniądze przez kilka lat nowi funkcjonariusze muszą się utrzymać, co nie jest...

 • Dobrze zarabiasz? Badania pokazują, że jesteś finansowym konserwatystą

  Jeśli zarabiasz miesięcznie ponad 7500 zł netto, należysz do grupy około miliona najzamożniejszych Polaków. Przy takich dochodach powinno ci spokojnie wystarczać "od pierwszego do pierwszego". Stać cię na przyjemności i dobre wakacje, a co więcej - masz komfort oszczędzania na przyszłość.

 • Dobre zarobki nie są kwestią przypadku

  Czy istnieją obszary, w których od początku zarabia się świetnie i z czasem jest już tylko lepiej? A co ze specjalistami, którzy zaczynają od niskiego pułapu wynagrodzenia? Czy mają szansę na dołączenie do czołówki najlepiej zarabiających? Co, oprócz doświadczenia, ma wpływ na wysokość pensji? Na te pytania odpowiada analiza ponad pół miliona ankiet wypełnionych w serwisie zarobki.pracuj.pl.

 • Lepsza wysoka wygrana na loterii niż wyższe zarobki?

  Wolimy liczyć na coś wielkiego, jednorazowego i niepewnego niż angażować się w możliwe do zrealizowania działania, które długoterminowo poprawią sytuację życiową - wynika z badań ankietowych.

 • Według brytyjskiego raportu PwC "International Wage Projections", do 2040 r. płaca realna w naszym kraju wzrośnie o przeszło 140 proc. Dzięki temu, za dwie dekady polskie zarobki będą wynosić 71 proc(...) czynności, które pozwolą pracownikom na wykonywanie bardziej kreatywnych i produktywnych działań. Cyfryzacja i nowoczesne technologie wkraczają na dobre do polskich przedsiębiorstw, wyręczając człowieka...

 • Wynajmujesz mieszkanie? Możesz żądać zaświadczenia o zarobkach

  Osoby wynajmujące swoje mieszkanie nie powinny mieć oporów, by zażądać od potencjalnego najemcy zaświadczenia o zarobkach. Jeśli jest to osoba uczciwa, wypłacalna i zależy jej na naszej nieruchomości, powinna takie zaświadczenie przedstawić.

 • Czy tylko w obszarze IT można liczyć na atrakcyjne zarobki?

  Czy istnieją specjalizacje, w których od początku kariery zarabia się dobrze? Czy widać różnicę w zarobkach specjalistów i kierowników? W jakiej specjalizacji najlepiej zarabiają dyrektorzy? Na te pytania odpowiada analiza ankiet wypełnionych przez użytkowników w serwisie zarobki.pracuj.pl.

 • Lokata progresywna: Pewny zarobek i bezpieczeństwo kapitału

  Oszczędzanie jest czymś, o czym na co dzień myśli każdy z nas. Kiedy zależy nam na pomnażaniu naszego majątku, staramy się znaleźć dobre źródło oszczędności. Często nie możemy się jednak zdecydować, w jakim miejscu ulokować nasze pieniądze. Jaki bank wybrać? A może zaryzykować na giełdzie? Co przyniesie nam czysty zysk? I - na co postaramy się odpowiedzieć - czy lokata progresywna to dobra