• Informacje na temat:

  dobry interes

Artykuły na temat: dobry interes
 • Praca sezonowa w Niemczech to dla Polaków dobry interes

  Godzinowa stawka minimalna 7,40 euro brutto to dla bezrobotnych lub żyjących z umów śmieciowych Polaków dobry zarobek. Ale niemieccy farmerzy płacą ją z ciężkim sercem.

 • Nielegalny wywóz odpadów to kapitalny interes

  Unijna agencja ds. współpracy wymiarów sprawiedliwości Eurojust wezwała kraje UE do wzmocnienia współpracy w walce z rosnącą falą przestępstw przeciwko środowisku naturalnemu i zaostrzenia kar za tego typu przestępstwa. Szmugiel chronionych zwierząt, eksport śmieci, w tym elektroniki i odpadów trujących to najbardziej intratny interes.

 • Dobre miejsce na rozkręcenie interesu

  W stolicy Niemiec koszty wynajęcia mieszkania, sklepu czy magazynu są znacznie niższe niż w Warszawie. Dlatego już 7000 Polaków założyło tu własne interesy i legalnie zarabia.

 • - Fundusz gwarancyjny to dobry krok w kierunku ochrony interesów klientów firm deweloperskich - powiedział PAP analityk rynku nieruchomości Home Broker Marcin Krasoń. Jak dodał, trudno spodziewać się jednak, aby deweloperzy wzięli ten koszt na siebie.

 • Pokolenie Y uważa, że biznes skupia się przede wszystkim na własnych interesach

  ...odgrywa biznes. 73 proc. reprezentantów tej generacji wierzy, że ma on pozytywny wpływ na społeczeństwo. Z drugiej strony 75 proc. uważa, że firmy skupiają się przede wszystkim na własnych interesach(...) tylko celami finansowymi, ale również społecznymi. Młodych ludzi w równym stopniu interesuje to, jakie firma osiąga zyski, ale także jak dba o społeczeństwo. Dotyczy to w szczególności rynków...

 • Interes narodowy jest interesem spółki

  Chcę budować siłę grupy i zostawić w niej zysk. Dziś pracujemy w Orlenie z zespołem doświadczonych i zdeterminowanych ludzi, realizując strategię narodowego czempiona - wyjaśnia Daniel Obajtek, prezes PKN Orlen, w rozmowie z Maciejem Wośko, redaktorem naczelnym "Gazety Bankowej".

 • Języki skandynawskie zapewnią dobre zarobki

  ...gospodarki na kierunek północny. To bardzo komfortowa i luksusowa sytuacja, o której wiemy nie tylko my, ale i studenci". - Polskie firmy z coraz większym zainteresowaniem spoglądają w stronę krajów(...) dostrzegają, że znajomość języka kontrahenta pozwala zaoszczędzić czas, wzbudza zaufanie, wprowadza swobodną atmosferę podczas spotkań, a co za tym idzie - prowadzi do dobrych transakcji. Dlatego podczas...

 • Czabański: Silne finansowo media publiczne to nasz wspólny interes

  Krzysztof Czabański podkreśla, że silne finansowo media publiczne to interes każdego z nas i wspólne dobro, służące do realizacji polskiej racji stanu.

 • Gra o dobrą formę pracowników

  W zdrowym ciele, zdrowy duch... i lepszy pracownik. Rzadziej choruje, jest mniej zestresowany i bardziej efektywny. Zachęcanie pracowników do dbania o siebie poprzez uprawianie sportów, przestrzeganie zdrowej i zrównoważonej diety, pozbywanie się nałogów i wykonywanie okresowych badań kontrolnych, czyli stosowanie szeroko pojętej profilaktyki, leży w najlepiej pojętym interesie każdego pracodawcy.

 • Leszczyna (PO) o projekcie ws. wieku emerytalnego: Chodzi wam o interes partyjny

  - Ta ustawa jest dowodem na to, że wcale nie chodzi wam o dobro Polaków, chodzi wam o interes partyjny - mówiła we wtorek w Sejmie podczas debaty nad prezydenckim projektem ustawy o zmianie ustawy o emeryturach i rentach Izabela Leszczyna z PO.