• Informacje na temat:

  dofinansowania na utworzenie miejsca pracy

Artykuły na temat: dofinansowania na utworzenie miejsca pracy
 • Blisko 100 tys. miejsc pracy z inwestycji zagranicznych

  Zgodnie z raportem "fDi Intelligence: Global greenfield investment trends" Polska zajęła pierwsze miejsce w Europie pod kątem liczby miejsc pracy utworzonych w efekcie bezpośrednich inwestycji zagranicznych - pisze Michael Page, spółka doradztwa personalnego. W całym kraju powstało ich ponad 99 tys., a w samej Warszawie prawie 18 tys., co dało z kolei miastu stołecznemu drugie miejsce w Europie...

 • Na południu przybędzie nam 5700 miejsc pracy!

  Od początku powstania SSE w Mielcu nakłady poniesione przez inwestorów przekroczyły 6,2 mld zł, a zatrudnienie sięgnęło ponad 23,8 tys. osób. Do tej pory wydano 298 zezwoleń na prowadzenie działalności na obszarze strefy. Teraz nakłady i zatrudnienie będą o wiele większe.

 • Rynek pracy 2014

  Bezrobocie będzie spadać, płace nieznacznie wzrosną, powstaną nowe miejsca pracy. Czego jeszcze mogą oczekiwać pracodawcy i pracownicy w nadchodzącym roku? Zapraszamy do lektury prognozy największych wyzwań na rynku pracy przygotowanej przez ekspertów Work Service.

 • Luksemburczycy dadzą 500 miejsc pracy w Małopolsce

  Przedsiębiorstwo z Luksemburga da pracę 500 osobom w Tarnowie.

 • Co najmniej 5,2 tys. miejsc pracy powstało w tym roku w województwie łódzkim dzięki wsparciu ze środków unijnych w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki - wynika z informacji Urzędu Marszałkowskiego i Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Łodzi.

 • Rafalska: 450 mln zł w 2019 r. w programie rządowym "Maluch plus"

  Minister rodziny, pracy i polityki społecznej Elżbieta Rafalska powiedziała w poniedziałek w Gdańsku, że w ramach programu "Maluch plus" zwiększy się w 2019 r. dofinansowanie dla samorządów chcących utworzyć nowe miejsca w żłobkach i klubach dziecięcych. Kwota od rządu na ten cel wyniesie 450 mln zł.

 • Podkarpackie: 3 tys. miejsc pracy ma powstać w strefie Rzeszów-Dworzysko

  Prawdopodobnie w kwietniu br. odbędą się pierwsze przetargi na sprzedaż działek inwestycyjnych na terenie Parku Naukowo-Technologicznego Rzeszów-Dworzysko. Na 83 ha podstrefy Mieleckiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej ma powstać ok. 3 tys. miejsc pracy.

 • Rafalska - przygotowaliśmy program Opieka 75 plus

  57,4 mln zł ma być przeznaczone na program dofinansowania usług opiekuńczych seniorów "Opieka 75 plus" - poinformowała we wtorek minister rodziny pracy i polityki społecznej Elżbieta Rafalska. Resort szacuje, że wsparciem z programu może być objętych 13,5 tys. seniorów. Ruszyła też druga edycja programu "Senior Plus". W przyszłym roku na budowę placówek dziennego pobytu i klubów dla osób

 • Prezydent podpisał ustawę reformującą urzędy pracy!

  Prezydent podpisał nowelizację ustawy o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy - dowiedziała się Informacyjna Agencja Radiowa.

 • Pocynkowa hałda w centrum Rudy Śląskiej ma stać się miejscem wypoczynku

  Zlokalizowana niemal w centrum miasta pocynkowa hałda w Rudzie Śląskiej ma stać się miejscem rekreacji i wypoczynku. Rewitalizacja poprzemysłowego terenu nastąpi dzięki unijnemu projektowi, do którego przystąpił rudzki samorząd.