• Informacje na temat:

  dofinansowania na utworzenie miejsca pracy

Artykuły na temat: dofinansowania na utworzenie miejsca pracy
 • Rynek pracy 2014

  Bezrobocie będzie spadać, płace nieznacznie wzrosną, powstaną nowe miejsca pracy. Czego jeszcze mogą oczekiwać pracodawcy i pracownicy w nadchodzącym roku? Zapraszamy do lektury prognozy największych wyzwań na rynku pracy przygotowanej przez ekspertów Work Service.

 • Na południu przybędzie nam 5700 miejsc pracy!

  Od początku powstania SSE w Mielcu nakłady poniesione przez inwestorów przekroczyły 6,2 mld zł, a zatrudnienie sięgnęło ponad 23,8 tys. osób. Do tej pory wydano 298 zezwoleń na prowadzenie działalności na obszarze strefy. Teraz nakłady i zatrudnienie będą o wiele większe.

 • Co najmniej 5,2 tys. miejsc pracy powstało w tym roku w województwie łódzkim dzięki wsparciu ze środków unijnych w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki - wynika z informacji Urzędu Marszałkowskiego i Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Łodzi.

 • Luksemburczycy dadzą 500 miejsc pracy w Małopolsce

  Przedsiębiorstwo z Luksemburga da pracę 500 osobom w Tarnowie.

 • Podkarpackie: 3 tys. miejsc pracy ma powstać w strefie Rzeszów-Dworzysko

  Prawdopodobnie w kwietniu br. odbędą się pierwsze przetargi na sprzedaż działek inwestycyjnych na terenie Parku Naukowo-Technologicznego Rzeszów-Dworzysko. Na 83 ha podstrefy Mieleckiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej ma powstać ok. 3 tys. miejsc pracy.

 • Rafalska - przygotowaliśmy program Opieka 75 plus

  57,4 mln zł ma być przeznaczone na program dofinansowania usług opiekuńczych seniorów "Opieka 75 plus" - poinformowała we wtorek minister rodziny pracy i polityki społecznej Elżbieta Rafalska. Resort szacuje, że wsparciem z programu może być objętych 13,5 tys. seniorów. Ruszyła też druga edycja programu "Senior Plus". W przyszłym roku na budowę placówek dziennego pobytu i klubów dla osób

 • Prezydent podpisał ustawę reformującą urzędy pracy!

  Prezydent podpisał nowelizację ustawy o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy - dowiedziała się Informacyjna Agencja Radiowa.

 • Pocynkowa hałda w centrum Rudy Śląskiej ma stać się miejscem wypoczynku

  Zlokalizowana niemal w centrum miasta pocynkowa hałda w Rudzie Śląskiej ma stać się miejscem rekreacji i wypoczynku. Rewitalizacja poprzemysłowego terenu nastąpi dzięki unijnemu projektowi, do którego przystąpił rudzki samorząd.

 • 100 tys. zł na jedno miejsce pracy

  ...przedsiębiorca mógł dostać 300 tys. zł musi utworzyć co najmniej 3 miejsca pracy i utrzymać je przez dwa lata - wyjaśniła wiceprezes. W sumie na ten cel przeznaczone jest 1,2 mld zł. Pieniądze te zostaną(...) wniosków odbędzie się na podstawie takich kryteriów jak: stopień bezrobocia w gminie, dochód gminy oraz liczba tworzonych miejsc pracy - tłumaczyła wiceszefowa ARiMR. Dodała, że ustalenie rankingu...

 • Dodatkowy nabór do programu "Senior plus"

  Rozpoczął się dodatkowy nabór wniosków na program "Senior plus" . Program skierowany jest do samorządów prowadzących albo zamierzających otworzyć domy lub kluby dziennego pobytu dla seniorów. Placówki już istniejące będą mogły otrzymać do 300 zł na utrzymanie jednego miejsca w dziennym domu lub do 200 zł w klubie.