• Informacje na temat:

  dolar złoty

Artykuły na temat: dolar złoty
 • Płacą nawet 1000 złotych za polecenie!

  ...oferował pracownikom kupony o wartości 10 dolarów do zrealizowania na stronie firmy. Wsparcie fundacji, czyli nagrody z misją Angażując się w polecenia, pracownicy firmy mogą wesprzeć nie tylko(...) pracowników. Z jednej strony, dość standardowo, firma oferuje 500 dolarów za skuteczne polecenie. Z drugiej strony, raz na kwartał organizowano losowanie, którego zwycięzca otrzymywał dodatkowy dzień wolny...

 • . Zaowocowało to dalszym umacnianiem się dolara i zdaniem ekspertów można się spodziewać kontynuacji tego trendu. Zyskają na tym nieliczne polskie spółki zarabiające za oceanem, stracą importerzy, np. spółki odzieżowe płacące w dolarach za produkcję w Azji.

 • W tym zawodzie zarobisz nawet 80 tysięcy złotych za godzinę pracy

  ...zrobić, by zatrzymać ich w firmie. Jej stawki zaczynają się zwykle od 25 tys. dolarów za poprowadzenie wykładu. Na biznesowych prelekcjach niekiedy pojawia się z córką - przedstawicielką pokolenia Y. Wówczas jej stawki rosną do 30 tys. dolarów.   Głuchy telefon Konsultant ds. millenialsów to zawód, który powstał zaledwie kilka lat temu, ale na osoby, które go wykonują, popyt rośnie wyjątkowo...

 • Złoty dramatycznie się osłabia, króluje dolar

  Lepsze od oczekiwań dane z amerykańskiego rynku pracy umocniły dolara w stosunku do euro i innych walut. Złoty w piątek do dolara stracił ok. 4 gr. Rynek polskich obligacji nieznacznie się osłabił, co dilerzy tłumaczą obawami o możliwość odpływu kapitału do USA.

 • ...wcześniej, komunikat przyjmie formę prasowego briefingu. Stąd też obserwowane po publikacji umocnienie dolara nie dziwi, chociaż próba rozbudowania na tej podstawie większego ruchu może się nie udać - i to(...) PMI dla przemysłu do 57,1 pkt.), które mogą oddalać termin zacieśnienia polityki przez Bank Anglii. A co na złotym? Przed południem złoty tracił, co można było wiązać z wczorajszymi informacjami nt...

 • W środę notowania pod dyktando dolara

  Środa przyniosła kontynuację trendów z poprzednich dni, dolar silnie zyskiwał. Rynek długu czeka na czwartkową aukcję obligacji.

 • Etat przeciętny, ale 25 tys. złotych nie śmierdzi

  General Motors niemal dwa lata temu był na skraju bankructwa z długami w wysokości 80 mld dolarów. W przeżyciu firmie pomógł amerykański rząd pożyczając 49,5 mld dolarów (1 USD = 2,9299 zł).

 • Analitycy: Złoty znów słabszy wobec dolara

  Środowa sesja zakończyła się silnym osłabieniem naszej waluty w stosunku do amerykańskiego dolara. Notowania USD/PLN zbliżyły się do poziomu 4,2. Złoty natomiast umocnił się wobec euro do ok. 4,4.

 • Jak kupić waluty w e-kantorze?

  ...1. Musisz mieć dwa konta: w złotych oraz w tej walucie, którą chcesz kupić, np. w euro, dolarach lub frankach. 2. Sprawdź kursy i w wybranym kantorze...

 • Piątkowy, poranny handel na rynku złotego przynosi stabilizację w zakresie wczorajszej zmienności. Polska waluta wyceniana jest następująco: 4,1487 PLN za euro, 3,7015 PLN wobec dolara amerykańskiego oraz 3,8953 PLN względem franka szwajcarskiego. Rentowności polskiego długu wynoszą 2,16 proc. w przypadku papierów 10-letnich.