• Informacje na temat:

  dopłaty w 2014

Artykuły na temat: dopłaty w 2014
 • Od 1 stycznia 2014 r. osoby, którym przysługuje wypłacane przez gminy świadczenie mieszkaniowe (dopłaty do czynszu) , mogą pobierać także dodatek wyrównujący ceny prądu.

 • W poniedziałek mija termin składania wniosków o dopłaty bezpośrednie dla rolników

  W poniedziałek mija termin składania wniosków o dopłaty bezpośrednie dla rolników. Wnioski można składać jeszcze do 10 lipca, ale za każdy dzień zwłoki kwota płatności będzie obniżana o 1 proc.

 • Tydzień temu weszły w życie rewolucyjne zmiany w prawie energetycznym – zwane małym trójpakiem energetycznym. Dzięki nim osoby o bardzo niskich dochodach otrzymają dodatki energetyczne, czyli dopłaty do prądu. Ale to nie koniec korzystnych dla konsumentów zmian w przepisach.

 • Nawet 500 euro dopłaty dla młodego rolnika

  Nawet 500 euro dopłat bezpośrednich na hektar może dostać aktywny rolnik, który ukierunkuje swoją produkcję tak, by skorzystać ze wielu możliwości dopłat do produkcji - poinformował prezes Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa Andrzej Gross.

 • Rynek pracy 2014

  ...w tym  zakresie wejdą w życie w kwietniu 2014 r.  Wyrównane zostaną dopłaty do wynagrodzeń  niepełnosprawnych. Dofinansowania będą  równe dla firm funkcjonujących na tzw.  otwartym, jak i chronionym rynku pracy.  Stracą zakłady pracy chronionej, które będę  otrzymywały mniejsze dopłaty niż dotychczas.   Obniżka dopłat najbardziej dotknie  pracowników z umiarkowanym i znacznym  stopniem...

 • Zabraknie pieniędzy na dopłaty w "Mieszkaniu dla młodych"

  W przyszłym roku zabraknie pieniędzy na dopłaty w "Mieszkaniu dla młodych". Ponad 100 osób mogło stracić w zeszłym roku dopłaty z programu "Mieszkanie dla młodych" przez przedłużające się procedury kredytowe.

 • W 2014 r. zmian będzie wiele. Niektóre podreperują domowy budżet! Dlaczego? Wyższe będą pensje minimalne, zasiłki rodzinne otrzyma więcej rodzin, a niektóre uzyskają finansowe wsparcie od państwa na zakup mieszkania. Bezrobotnym łatwiej będzie znaleźć zatrudnienie i uzyskać pożyczkę z urzędu pracy. Jak co roku ZUS zrewaloryzuje emerytury i renty. Dopłaty do...

 • Gminy walczą o dopłaty na budownictwo socjalne

  Wartość wniosków złożonych przez samorządy do państwowego banku BGK na dopłaty do budownictwa socjalnego już przekroczyła zarezerwowaną pulę 63 mln zł. Bank przypomina, że jesienią ruszy druga w tym roku tura naborów wniosków w rządowym programie.

 • Nowy rok zawsze przynosi nowości w przepisach. Tak będzie też w 2014 r. Na niektórych można zyskać, inne życia nie ułatwią... Radzimy co zrobić, by nie przegapić tego, co nam się należy.

 • W Krakowie większe dopłaty do rachunków za ogrzewanie

  W Krakowie będą większe dopłaty do rachunków za ogrzewanie, dla tych którzy wymienili piece węglowe na bardziej ekologiczne źródła ciepła. Dla osób najuboższych mogą one wzrosnąć nawet o tysiąc złotych rocznie. Nowe, korzystniejszej dla mieszkańców zasady przyjęli w tym tygodniu radni.