• Informacje na temat:

  dostawcy energii

Artykuły na temat: dostawcy energii
 • ...). Akwizytorzy nie informują, że chcą nas namówić na zmianę dotychczasowego dostawcy prądu. Wręcz przeciwnie, np. proszą o wpuszczenie do mieszkania pod pretekstem sprawdzenia licznika czy wypełniania ankiety(...) umowę, która wcale nie dotyczy energii, tylko np. drogiego ubezpieczenia medycznego. Podobne praktyki dotyczą nie tylko firm sprzedających energię lub gaz. Także tych, które oferują usługi telewizyjne...

 • Rekordowy rok w zmianach dostawcy gazu

  Ten rok powinien być rekordowy ze względu na liczbę osób, które zmieniły dostawcę gazu. Już w I półroczu zrobiło to 30 tys. osób.

 • ...przedstawicieli handlowych pod firmę, z której usług korzystamy – w rezultacie podpisujemy umowę, nie wiedząc, że zmieniliśmy dostawcę energii; – informowania, że dotychczasowy dostawca prądu kończy działalność i w związku z tym odbiorcy muszą podpisać nowe umowy; – informowania, że w związku ze zmianami przepisów prawa konieczna jest aktualizacja umów; – obiecywania sprzedaży energii po cenie niższej...

 • Steinhoff: Rosja osłabia swoją wiarygodność jako dostawcy gazu dla Europy

  - Rosjanie po raz kolejny pracują "solennie" na osłabienie swojej wiarygodności jako dostawcy gazu dla krajów europejskich - powiedział PAP b. wicepremier i minister gospodarki Janusz Steinhoff, odnosząc się do decyzji Gazpromu o przerwaniu dostaw gazu na Ukrainę.

 • ...energetycznym (np. mówi, że koszty dostawy energii cieplnej obciążają każdy lokal - w częściach równych, niezależnie od jego powierzchni). Uchwałę można też zaskarżyć do sądu. Jeżeli blokiem zarządza(...) syste mu rozliczeń na miesięczne. Wnio sek proszę złożyć osobiście w punk- cie obsługi klientów dostawcy gazu.

 • Warto rozważyć zmianę dostawcy prądu

  Prąd to też towar - reklamuje "Puls Biznesu" i zachęca klientów do zmiany dostawcy energii. Twierdzi, że może się to opłacać i radzi, by częściej, np. raz na 2-3 lata, negocjować warunki cenowe, zamiast podpisywać umowę na 5 lat.

 • Od 11 listopada tego roku zyskaliśmy więcej praw wobec dostawcy gazu czy energii.

 • Dostawcy i odbiorcy prądu organizują się przeciwko oszustwom

  Wszyscy starają się walczyć z plagą oszustw przy zmianie dostawcy energii elektrycznej.

 • Sąsiadka dostała fałszywą fakturę za energię elektryczną. Wpłaciła pieniądze, a potem otrzymała upomnienie od prawdziwego dostawcy prądu. Nauczona jej przykładem zawsze dzwonię do zakładu energetycznego, żeby się upewnić, czy to rachunek od nich. Ale przecież co miesiąc dostaję wiele elektronicznych faktur. Jak sprawdzić, czy są prawdziwe? Bogusława, Wrocław...

 • Negocjacje ze sprzedawcą energii elektrycznej

  Obecnie każdy przedsiębiorca ma możliwość wybrania sprzedawcy energii elektrycznej i paliwa gazowego. Rosnąca konkurencja na rynku daje coraz większe możliwości negocjacji ze sprzedawcami w kwestii warunków oferty.