• Informacje na temat:

  dotacje dla małych firm

Artykuły na temat: dotacje dla małych firm
 • ...uruchomiona nowa wyszukiwarka, która pozwoli właścicielom mikro, małych i średnich firm znaleźć dofinansowywane z funduszy unijnych szkolenia dla pracowników. Baza jest dostępna pod adresem(...) finansowanych z funduszy unijnych. Na przedsiębiorców – głównie z małych firm – czekają naprawdę duże pieniądze. Dzięki nim można sfinansować nawet 80 proc. kosztów przedsięwzięcia, które może...

 • Łatwiej o dotacje dla małych i średnich firm

  Od dzisiaj (9 maja br.) małe i średnie firmy działające w regionie Polski Wschodniej mogą ponownie powalczyć o granty i zdobyć dotację na rozwój nowatorskich produktów. Tym razem jednak będzie łatwiej otrzymać dotację.

 • 320 miejsc pracy powstanie w firmach dzięki dotacjom z UE

  ...320 nowych miejsc pracy powstanie w 43 małych i średnich firmach dzięki unijnym dotacjom z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego - poinformował Podlaski Urząd Marszałkowski po zakończonym konkursie na te projekty. Łącznie podlaskie firmy zainwestują 104 mln zł, z czego dotacje wynoszą 42 mln zł.

 • Unijne pieniądze dla małych firm na inwestycje w innowacje

  W kwietniu mikro, małe i średnie firmy mogą pozyskać z funduszy UE nawet 700 tys. zł na inwestycje w innowacje i do 350 tys. na usługi pomocne we wdrożeniu innowacji - poinformowało w piątek Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju.

 • 382 miejsca pracy w firmach dzięki unijnym dotacjom

  ...382 nowe miejsca pracy mają powstać w 36 mikro-, małych, średnich i dużych firmach w województwie podlaskim dzięki dotacjom z Unii Europejskiej na inwestycje. Wartość inwestycji ma sięgnąć 120 mln zł - poinformował w środę Podlaski Urząd Marszałkowski.

 • Wsparcie dla małych i średnich firm

  Agencja Rozwoju Przemysłu wesprze małe i średnie firmy. Na ich finansowanie w tym roku przeznaczy 200 mln złotych.

 • W 2012 roku z rozmaitych form wsparcia finansowego skorzy- stało 125 tysięcy małych firm. W tym roku również można się o nie ubiegać. Warto wiedzieć, kto może się o taką dotację(...) Krajowego Systemu Usług dla Małych i Średnich Przedsiębiorstw (jest to organizacja działająca w ramach PARP). Pracujący tam konsultanci informują, które instytucje oferują obecnie dofinansowanie...

 • Średnia dotacja unijna dla przedsiębiorcy indywidualnego to 215 tysięcy złotych

  Największe wsparcie unijne na jeden projekt uzyskują przedsiębiorstwa prowadzone w formie spółek akcyjnych. Wynosi ono aż 35 mln zł. Tymczasem dotacja UE, przypadająca na jeden projekt zgłoszony przez przedsiębiorcę indywidualnego jest... 164 razy mniejsza.

 • Jeśli prowadzisz firmę, możesz dostać bezzwrotne dofinansowanie z ZUS na poprawę warunków bezpieczeństwa i higieny pracy. To program...

 • Jak pozyskać dotacje unijne z nowego rozdania

  Już 15 września 2015 r. rozpocznie się jesienna tura warsztatów Akademii Przedsiębiorcy, organizowana dla przedsiębiorców przez Bank Zachodni WBK.