• Informacje na temat:

  dow jones notowania

Artykuły na temat: dow jones notowania
 • USA: Departament Pracy podał dane o bezrobociu

  ...zasadach, wzrost sprzedaży detalicznej w listopadzie i rozluźnienie warunków udzielania kredytów przez banki. Najnowsze dane są dobrą wiadomością dla prezydenta Baracka Obamy, którego notowania(...) pracy; średni taki okres dla bezrobotnych wynosi obecnie prawie 50 tygodni. Giełda papierów wartościowych w Nowym Jorku zareagowała umiarkowanym wzrostem na raport o spadku bezrobocia - wskaźnik Dow...

 • Indeksy na nowojorskich giełdach kolejny dzień notowały solidne wzrosty. Indeks Dow Jones Industrial po raz pierwszy w tym roku przekroczył rekordy z 2015 r. W ujęciu sektorowym najlepiej radzi sobie branża paliwowa.

 • USA: Dow Jones pobił rekord

  Rekordowe wzrosty cen akcji na Wall Street. Wskaźnik Dow Jones po raz pierwszy w historii przebił barierę 20 tysięcy punktów. Entuzjazm inwestorów wynika z przekonania, że pod rządami Donalda Trumpa amerykańska gospodarka przyspieszy.

 • Indeks Dow Jones IA pierwszy raz w historii przebił 25 000 punktów

  Amerykańskie giełdy rosną na starcie notowań. Indeks blue chipów Dow Jones Industrial Average przekroczył pierwszy raz 25 000 punktów.

 • Choć czwartkowa sesja przyniosła dalsze wzrosty głównych indeksów, a w przypadku średniej przemysłowej Dow Jones`a zanotowano kolejny w tym roku, 25 rekord notowań to dynamika zwyżek była bardzo rachityczna. Wspomniany indeks DJIA zyskał 0,23 proc., S&P500 0,05 proc., a Nasdaq Composite 0,11%.

 • Dow Jones ponownie z rekordem, reszta indeksów bez zmian

  Po przebiciu psychologicznej granicy 20 tys. pkt. DJI kontynuował w czwartek powyborczy rajd. Indeks ten zanotował kolejny historyczny rekord, natomiast pozostałe główne indeksy zakończyły dzień bez zmian. Rynki oczekują na decyzję Fed w sprawie stóp procentowych.

 • Wstrzymano notowania na giełdach w Szanghaju i Shenzhen

  Notowania na chińskich giełdach papierów wartościowych w Szanghaju i Shenzhen zostały wstrzymane w czwartek po spadkach o ponad 7 procent i po obniżeniu przez bank centralny kursu juana. Chińskie giełdy zamknięto przedwcześnie już drugi raz w tym tygodniu.

 • Już nie tylko S&P 500, ale również Dow Jones oraz Nasdaq wyznaczyły w dniu wczorajszym nowe historyczne szczyty.

 • Fantastyczny dzień na parkiecie w Nowym Jorku

  Kolejne rekordy na Wall Street. Po raz pierwszy w historii nowojorskiej giełdy wskaźnik Dow Jones (DJIA) przekroczył poziom 21 tysięcy punktów. To między innymi efekt wczorajszego orędzia prezydenta Donalda Trumpa w Kongresie.

 • Po szalonym początku tygodnia środa przynosi na giełdach pewne wytchnienie, a główne światowe indeksy kontynuują wzrosty po wczorajszej najlepszej od 15 miesięcy sesji na Wall Street. Inwestorzy wykorzystują zatem wcześniejsze silniejsze spadki cen akcji jako dobrą okazję do kupna i fakt ten nie powinien dziwić biorąc pod uwagę genezę, przebieg i rozmiar korekty.