• Informacje na temat:

  draft umowy

Artykuły na temat: draft umowy
 • Szczyt G20: Agencja Reuters podała, że dotarła do tzw. draftu porozumienia przygotowywanego pod obrady G-20 zaplanowane na 17-18 marca w Niemczech. Jest on datowany na 1 marca i pominięte zostały w nim zapisy odrzucające możliwość działań protekcjonistycznych, a także manipulacji kursami walut. Pozostawiono natomiast sformułowanie o promocji "otwartych i uczciwych" relacji w handlu.

 • Raport bieżący nr 61/2014 Podstawa Prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe W nawiązaniu do raportu bieżącego nr...

 • Raport bieżący nr 46/2015 Podstawa Prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 1 Ustawy o ofercie - informacje poufne Zarząd Spółki Krezus S.A. z siedzibą w Toruniu...

 • 10 rad dla najemcy mieszkania

  Lokal jest schludny, jego wyposażenie wydaje się wystarczające, a rozkład i cena odpowiednie? To nie wszystko, na co powinni zwrócić uwagę przyszli najemcy. Niemniej ważne jest też to, aby przeczytać umowę i poznać właściciela, z którym przyjdzie najemcy współpracować przez kolejny rok - radzi Bartosz Turek, analityk Open Finance.

 • Początek nowego tygodnia handlu na rynku FX nie przynosi istotniejszych zmian na głównych parach. W konsekwencji również PLN (nieznacznie mocniejszy) stabilizuje się blisko poziomów z piątku.

 • Nowy tydzień inwestorzy rozpoczynają w pogodnych nastrojach, co widać przede wszystkim po rynku akcji, ale na FX przerodziło się to w dryf bez przewagi dolara. Obecnie kluczowym pytaniem jest, czy USD ma tylko przerwę w większym marszu, czy zapędził się w swojej sile i zostanie za to skarcony? GBP ponownie jest chłopcem do bicia po tym, jak w zeszłym tygodniu został "porzucony" przez gołębi Bank Anglii.

 • Piątkowy, poranny handel na rynku FX przynosi podtrzymanie wzrostów na eurodolara, co z kolei poprawia nastroje również na PLN. Osobnym tematem pozostaje funt, którego wycena spadła wczoraj do najniższego punktu od początku października (wobec PLN). Złoty kwotowany jest na rynku następująco: 4,2868 PLN za euro 3,7795 PLN wobec dolara amerykańskiego, 3,7554 PLN względem franka szwajcarskiego oraz 4,8324 PLN w relacji do funta szterlinga. Rentowności polskiego długu wynoszą 3,251 proc. w...

 • Czwartkowy, poranny handel na rynku FX przynosi kontynuację odbicia eurodolara, co z kolei generuje przestrzeń do lekkiej zwyżki walut EM.

 • Początek nowego tygodnia obrotu na rynku FX nie przynosi istotniejszych zmian na wycenie złotego oraz głównych par walutowych.

 • Czwartkowy, poranny handel na rynku walutowym nie przynosi istotniejszych zmian na wycenie złotego wobec zagranicznych dewiz. Polska waluta wyceniana jest przez rynek następująco: 4,4120 PLN za euro, 3,9868 PLN wobec dolara amerykańskiego, 3,9597 PLN względem franka szwajcarskiego oraz 5,8009 PLN w relacji do funta szterlinga. Rentowności polskiego długu wynoszą 3,172% w przypadku obligacji 10-letnich.