• Informacje na temat:

  dreamliner 787

Artykuły na temat: dreamliner 787
 • W Rzeszowie, na lotnisku Jasionka pracę znajdzie nawet 250 osób

  ...uzyskiwania certyfikacji na obsługę w Jasionce szerokokadłubowych maszyn Boeing 767, Boeing 787 Dreamliner oraz Airbus A350. - Na Podkarpaciu jest jedyny hangar w Polsce, gdzie możemy wstawić w całości samoloty naszego narodowego przewoźnika czyli Boeingi 787 - podkreślił Kaczor. Obecnie w hangarze w Jasionce przeprowadzany jest pierwszy remont samolotu należącego do ukraińskich linii lotniczych. Przed...

 • LOT odbierze ósmego Boeinga 787-8 Dreamliner

  PLL LOT odbiorą w piątek w Stanach Zjednoczonych ósmego i zarazem ostatniego z zamówionych samolotów typu Boeing 787-8 Dreamliner. Tego samego dnia prosto z fabryki w Everret nowy B787-8 uda się w rejs do Warszawy. W 2018 r. spółka będzie odbierać większe tego typu samoloty B787-9.

 • PLL LOT podniosą zasadnicze wynagrodzenie

  ...​Zarząd PLL LOT od 1 czerwca podniesie zasadnicze wynagrodzenie pilotom zatrudnionym na etat - dowiedziała się PAP. Zgodnie ze zmianami np. kapitan dreamlinera otrzyma 18,6 tys. zł brutto pensji zasadniczej, a kapitan B737 czy embraera - 16,8 tys. zł. To podwyżki od 5 proc. do 12 proc.

 • Nowy dreamliner wylądował na warszawskim Lotnisku Chopina

  Po trwającym 9,5 godziny rejsie w piątek ok. godziny 9 wylądował w Warszawie pierwszy z zamówionych przez PLL LOT samolotów typu Boeing 787-9 Dreamliner. Nowa maszyna przyleciała prosto z fabryki w Everett w USA.

 • Kto ma największe szanse na pracę w Wielkiej Brytanii?

  ...w pobliżu Wolverhampton, dzięki której powstanie ok. 750 nowych miejsc pracy. - Również branża lotnicza powoli odbija się od dna, a zamówienia na samoloty Airbus A380 i Boeing 787 Dreamliner powodują, że...

 • Kolejny dreamliner dla LOT-u wylądował w Warszawie

  Najnowszy Boeing 787-9 Dreamliner w barwach PLL LOT przyleciał w środę na warszawskie Lotnisko Chopina prosto z fabryki Boeinga w Everett w Stanach Zjednoczonych - poinformowała spółka. To piąty B787-9, w sumie trzynasty dreamliner we flocie LOT- u.

 • Polski przewoźnik PLL LOT będzie miał większe dreamlinery

  PLL LOT wyleasingują trzy nowe samoloty Boeing 787-9 Dreamliner - poinformowała we wtorek spółka. To większe dreamlinery od tych, które obecnie ma firma - nowe maszyny zabiorą na pokład 294 pasażerów. Pierwszy z nich, prosto z fabryki Boeinga, trafi do spółki w marcu 2018 r.

 • Polski narodowy przewoźnik w Stanach Zjednoczonych odbierze pierwszego większego dreamlinera

  PLL LOT w czwartek odbiorą w Seattle w Stanach Zjednoczonych pierwszego z czterech zamówionych przez spółkę maszyn typu Boeing 787-9 Dreamliner. To większa o sześć metrów wersja Boeinga 787-8 Dreamliner. Samolot może zabrać na pokład 294 pasażerów.

 • Polskie Linie Lotnicze LOT w tegorocznym budżecie zaplanowały 175 mln zł zysku z działalności podstawowej, czyli przewozu pasażerów - poinformował PAP prezes spółki Rafał Milczarski. Za 2016 r. spółka może mieć z tej działalności ok. 180-200 mln zł zysku. Prezes poinformował również, że spółka weźmie w leasing cztery nowe samoloty Boeing 787-9 Dreamliner. To większe dreamlinery od tych, które

 • Polskie Linie Lotnicze LOT od maja przyszłego roku uruchomią bezpośrednie połączenie na trasie Warszawa-Singapur. Lot na tej trasie potrwa ok. 12 godzin i będzie wykonywany przez najnowocześniejszy samolot LOT-u, czyli Boeing 787 Dreamliner.