• Informacje na temat:

  droga ekspresowa s 3

Artykuły na temat: droga ekspresowa s 3
 • ...dziura lub wyrwa w drodze. Do takich niemiłych zdarzeń dochodzi najczęściej na mniejszych, lokalnych drogach, ale nie tylko. Najczęściej uszkodzenia naprawiamy z własnej kieszeni. Warto odzyskać te(...) z winy swej wyrządził drugiemu szkodę, obowiązany jest do jej naprawienia”. Możemy powoływać się także na Ustawę o drogach publicznych z 21 marca 1985 r. (Dz.U. z 1985 r., nr 14, poz. 60). Art. 20 tej...

 • Unia Europejska dofinansuje 3 mld zł budowę prawie 100 km dróg ekspresowych - poinformowało w komunikacie Ministerstwo Rozwoju. Na wszystkich odcinkach tych tras trwają już prace, które powinny się zakończyć w 2017 i 2018 r.

 • Jesteście gotowi na upragniony rodzinny wyjazd autem na urlop? Aby Wasza wyprawa była bezpieczna, a także by nie skończyła się nadwerężeniem domowego budżetu, sprawdźcie, co się zmieniło w przepisach ruchu drogowego. Zapoznajcie się też z aktualnym taryfikatorem mandatów.

 • 20 firm zainteresowanych budową górskiego odcinka zakopianki

  20 firm i konsorcjów jest zainteresowanych budową trzeciego górskiego odcinka drogi ekspresowej S7 Naprawa - Skomielna Biała (Małopolskie) wraz z ponad 2-kilometrowym tunelem. Zdaniem drogowców jest to najtrudniejsze zadanie, spośród trzech, na które ogłoszono przetargi.

 • 1200 nowych miejsc pracy we wschodniej Polsce

  Trzy kolejne firmy uzyskały pozwolenia na działalność w specjalnej strefie ekonomicznej w Lublinie. Funkcjonują w niej już w sumie 33 firmy. Teren strefy jest już prawie w całości zagospodarowany; władze miasta planują jej zwiększenie.

 • NIK negatywnie o nabywaniu nieruchomości pod drogi

  Jak wynika z opublikowanego ostatnio raportu NIK, osoby wywłaszczone na podstawie drogowej specustawy miesiącami czekają na odszkodowania za nieruchomości. Zdaniem analityków, przyznawane kwoty są często zaniżane lub zawyżane ze względu na błędy w wycenie, które popełniają zarówno rzeczoznawcy, jak i urzędnicy - stwierdzają analitycy w raporcie NIK.

 • Karty płatnicze, lojalnościowe czy kredytowe mogą przynieść nam nawet 300 zł zysku. Pamiętajmy tylko o kontrolowaniu wydatków.

 • Wzrasta wartość nadmorskich działek! Poradnik inwestycyjny, jak znaleźć grunt idealny

  Budowa drogi ekspresowej S6 przyczyni się do znacznego wzrostu wartości nadmorskich działek. Gdzie zatem szukać gruntu pod inwestycję? Jakie wymogi musi spełnić ziemia, by stanowiła gwarant bezpiecznego i intratnego przedsięwzięcia?

 • Edynburg - tu warto szukać pracy

  Stolica Szkocji to od kilku lat jeden z najpopularniejszych kierunków obieranych przez polskich imigrantów przybywających na Wyspy. To doskonałe miejsce na szukanie pracy, o którą jest tu łatwiej niż w innych częściach Wielkiej Brytanii.

 • Raport bieżący nr 6/2016 Podstawa Prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe rb bx/06/2016 Zarząd Budimeksu SA zawiadamia,...