• Informacje na temat:

  droga s 5

Artykuły na temat: droga s 5
 • Forex to droga do bankructwa

  Te reklamy brzmią jak prawdziwa bajka: „Możesz zarabiać także na wakacjach – zyskasz 200 a nawet 1900 dolarów w tydzień”. „Pół roku temu była sprzątaczą, dziś zarabia 176 tys. miesięcznie”. „Kiedyś ciężko pracowałem. 18 godzin dziennie. 7 dni w tygodniu. Dziś pracowałem zaledwie 2 godziny, po raz kolejny korzystając z mojej metody szybkiego zarabiania przez internet. Przy odrobinie szczęścia wystarczyło mi 120 minut, żebym zarobił ponad 4 tys. zł”.

 • Słono płacimy za ekologię. Zobacz, dlaczego biożywność jest tak droga

  Producenci są jednomyślni: to pośrednicy podbijają ceny swoimi potężnymi marżami.

 • ...1. Gdy w efekcie dokonanego na nasz wniosek podziału nieruchomości część gruntów została przeznaczona – w trybie art. 98 ustawy o gospodarce nieruchomościami – pod drogi publiczne, to za te tereny należy się nam odszkodowanie. Wypłaci je ten, czyja droga ma na tym gruncie powstać, a więc: gmina, powiat, samorząd województwa lub skarb państwa. O wysokości odszkodowania powinny rozstrzygnąć...

 • W poniedziałek 25 maja eurodolar sytuuje się - po godzinie 5 rano - w okolicach poziomu 1,10, a chwilami nawet niżej, przy 1,0990. Nic dziwnego. Wygląda na to, że kierunek na najbliższe dni, a może i tygodnie - został z grubsza wyznaczony. Naturalnie korekty na rzecz euro będą się pewnie zdarzać, ale mimo wszystko silniejszą walutą jest teraz dolar.

 • Wciąż słyszymy – zwłaszcza po długich weekendach – że policja znowu zatrzymała wielu pijanych kierowców! Czy to się zmieni? Teraz obowiązują surowsze kary!

 • Fala drastycznego umocnienia szwajcarskiego franka przetoczyła się w czwartek przez rynek walutowy, po tym Narodowy Bank Szwajcarii (SNB) nieoczekiwanie odstąpił od obrony poziomu 1,20 na parze EUR/CHF. Z drogim frankiem, w tym również do złotego, należy teraz nauczyć się żyć. Długo nie zobaczymy szwajcarskiej waluty poniżej 4 zł.

 • Wjechałaś w dziurę w drodze i uszkodziłaś samochód? Możesz domagać się odszkodowania za koszty naprawy. Ustal, do kogo należy droga i złóż wniosek o odszkodowanie....

 • Nasza droga żywność

  Eksperci uspokajają: wkrótce opadnie największa fala wzrostu cen owoców i warzyw, mięsa, masła i innych produktów. Drożej już nie będzie, ale era taniej żywności też należy do przeszłości. Ekonomiści z Instytutu Ekonomiki Rolnictwa i Gospodarki Żywnościowej prognozują, że już w czwartym kwartale tego roku nastąpi wyhamowanie wzrostu cen żywności.

 • ...wszystkim dowiedzieć się, do kogo należy droga, na której złamała nogę, ale z pani opisu wynika, że była to jednak wewnętrzna uliczka osiedlowa. Więc to administracja ponosi odpowiedzialność – powiedział...

 • Karol August Henneberg, pruski kupiec i przemysłowiec, w drugiej połowie XIX w. położył podwaliny pod profesjonalne przetwórstwo mleka na Mazowszu. Jego syn Karol Jan był pionierem produkcji mleka w proszku. Ale ten ród mleczarzy miał polski ogień we krwi - wnuk Zdzisław Karol Henneberg (1911-1941) był pilotem myśliwskim dowódcą słynnego Dywizjonu 303.