• Informacje na temat:

  druk na nowy dowód osobisty

Artykuły na temat: druk na nowy dowód osobisty
 • Córka sprzedała auto. Kilka miesięcy później okazało się, że nowy właściciel nie zmienił tablic i kradł benzynę ze stacji benzynowych (odjeżdżał bez płacenia). Teraz córka ma kłopoty i musi się tłumaczyć na policji. Czy można jakoś uniknąć takich sytuacji? – pyta Ryszarda z Olsztyna.

 • Rząd reformuje dokumenty: Do zmiany dowody osobiste i paszporty

  Nowe dowody osobiste, paszporty i ustalenie, kto będzie je produkował - rząd przyspiesza z legislacją reformującą najważniejsze w kraju dokumenty publiczne.

 • Szukasz pracy za granicą? Uważaj na oszustów

  ...pracowników agencji, rekrutacji, usług pocztowo-telekomunikacyjnych, druków, reklamy i ogłoszeń prasowych. Źródło: Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej Każda agencja prowadząca rekrutacje do pracy za...

 • W niektórych miastach na odbiór nowego dowodu osobistego trzeba czekać nawet półtora miesiąca.

 • ...pracowników do prac szczególnie niebezpiecznych. Nowe dowody osobiste Po zmianie ustawy o dowodach osobistych od 1 stycznia 2015 r. obowiązuje nowy wzór dowodu osobistego(...) sposób odnaleźć te, które naprawdę mają znaczenie, a ominąć inne – na pewno dla kogoś bardzo ważne – ale takie, które nam raczej się nie przydadzą? Przejrzeliśmy najważniejsze z nowych ustaw...

 • Na wakacje z biopaszportem

  Od 28 sierpnia 2006 r. będzie obowiązywać nowy paszport, w którym zostanie zakodowany biometryczny wizerunek twarzy właściciela, później jego odciski palców, skan tęczówki i - być może - wzór DNA.

 • Poradnik: Sprowadzamy auto z zagranicy

  rejestrujący dokonuje rejestracji czasowej pojazdu na okres 30 dni, podczas których urząd zamawia dowód rejestracyjny w Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych w Warszawie.

 • Raport bieżący nr 15/2009 Podstawa prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe "Orbis" S.A. ul. Bracka 16, 00-028 Warszawa,...

 • Wkroczyliśmy w nową erę kapitalizmu!

  Marzy nam się społeczeństwo geniuszy i doliny krzemowe, ale nadal jesteśmy daleko od zrealizowania tego celu. Dowodem jest matura 2011 w Polsce, czarna matura. Czy młode pokolenie zatraciło się w porażającym rozwoju technologicznym i przeżywa wsteczny analfabetyzm, czy jesteśmy świadkami dramatu oświaty, która nie jest w stanie stworzyć systemu nauczania skrojonego na miarę XXI wieku, a może geniusz ma niewiele do powiedzenia, bo reformy w edukacji to odwiecznie żmudny proces?

 • Zmiany w dokumentacji zasiłkowej!

  Już niebawem zaczną obowiązywać nowe druki stanowiące podstawę wypłat świadczeń chorobowych. Zmienia się również sposób dokumentowania niektórych zasiłków oraz przestają obowiązywać karty zasiłkowe, asygnaty zastępcze i listy płatnicze zasiłków. Zmian jest naprawdę dużo.