• Informacje na temat:

  dworki do kupienia

Artykuły na temat: dworki do kupienia
 • Kosztowne zakupy polskich milionerów

  Samochody z najwyższej półki, jachty, samoloty, dworki i pałace. Polscy milionerzy pozwalają sobie na kosztowne zakupy. Ale ich wartość, przy posiadanych majątkach, to i tak kropla w morzu.

 • Rynek domów drewnianych, chociaż wciąż mały, to jednak zyskuje na znaczeniu

  O wzrastającym zainteresowaniu budownictwem nawiązującym do tradycyjnego, ludowego stylu, może świadczyć rosnąca liczba firm, które specjalizują się w budowach domów, wzorowanych na wiejskich, bądź też dworkach szlacheckich - przez co rozumiemy przede wszystkim domy z drewna.

 • Nieruchomości zabytkowe są na topie

  Utrzymuje się wysoka koniunktura na rynku nieruchomości zabytkowych w Polsce. Wartość transakcji dokonywanych rok rocznie ocenia się na około 75 mln zł, jednak wraz z tymi, przeprowadzanymi w segmencie historycznych obiektów komercyjnych może być ona wielokrotnie większa.

 • Domy dla wybranych można znaleźć w całej Polsce

  Najbogatsi klienci często szukają gustownej i luksusowej rezydencji, miejsca gdzie będą mogli odpocząć po męczącej pracy, spędzić miło i atrakcyjne czas. Na rynku nie brakuje ofert domów, które oprócz standardowej kuchni, łazienki, sypialni i małego ogródka, posiadają dodatkowe pomieszczenie tj. basen, saunę, pokoje kąpielowe, sale kinowe (nawet w technologii 3D), siłownie czy małe sale bankietowe. Według danych z portalu otoDom.pl w ofercie jest ponad 5 tys. domów, które są wyposażone w...

 • Czy warto inwestować w zabytkowe nieruchomości?

  Najwięcej zabytkowych pałaców i zamków w Polsce znajdziemy na Dolnym Śląsku, w Wielkopolsce i na Mazowszu. Stan takich zabytków się poprawia. Z roku na rok przybywa odrestaurowanych obiektów, które pełnią nowe funkcje komercyjne - głównie hotelowe.

 • Nieruchomości typu rezydencje, wille, posiadłości o charakterze zabytkowym - o ile są dobrze utrzymane - stanowią najdroższą ofertę w segmencie domów wolnostojących. Bardzo wysokie wyceny uzyskują tego typu nieruchomości zwłaszcza w dużych miastach, w dzielnicach willowych.

 • Rynek obiektów hotelowych - królują najpopularniejsze miejscowości turystyczne

  Rynek nieruchomości hotelowych, obiektów wypoczynkowych, pensjonatów i zajazdów oraz nieruchomości, które nadają się do zaadaptowania na takie cele prezentuje szeroką gamę lokalizacji i wycen. Na rynku wtórnym zdecydowanie przodują najpopularniejsze turystycznie miejscowości wypoczynkowe takie jak Trójmiasto, Zakopane, Karpacz itp. oraz największe miasta w kraju.

 • Kolejny nowy banknot w NBP

  Banknot upamiętniający 200. rocznicę urodzin Fryderyka Chopina od 9 lutego będzie można kupić na aukcji internetowej. Jest to pierwszy banknot kolekcjonerski sprzedawany przez NBP w systemie Kolekcjoner.

 • Najtaniej na Psim Polu - rynek wtórny mieszkań we Wrocławiu

  Ostatnie lata to dla Wrocławia okres intensywnego rozwoju budownictwa mieszkaniowego. Najwięcej inwestycji jest realizowanych w dzielnicach Krzyki, Fabryczna, Psie Pole. Najtaniej mieszkanie kupić można w dwóch ostatnich. Krzyki to po Starym Mieście najdroższa dzielnica stolicy Dolnego Śląska.