• Informacje na temat:

  dyrektor operacyjny zarobki

Artykuły na temat: dyrektor operacyjny zarobki
 • Zarobki w przemyśle lekkim: Dla dyrektora dziesięć razy więcej niż dla szwaczki

  ...: podkarpackim (3200 zł), warmińsko-mazurskim (3275 zł) i podlaskim (3500 zł). Interesująco wypada porównanie płac na wybranych poszczególnych stanowiskach w branży. I tak: dyrektor operacyjny miesięcznie zarabiał nawet 16 000 zł brutto miesięcznie, dyrektor ds. sprzedaży - 13 000 zł, natomiast monter 2100 zł, a szwaczka 1600 zł brutto miesięcznie, czyli tyle, ile wynosiła w 2013 roku ustawowa pensja...

 • Niezależność motywuje, wysokie podatki demotywują

  Dlaczego Polacy chcą zakładać swoje firmy? Bo chcą być niezależni i mieć elastyczny czas pracy. Jednak rzeczywistość nie jest już taka różowa.

 • Zarobki w IT: Tworzenie aplikacji i programowanie. Ile wynoszą pensje?

  Jak wynika z najnowszego raportu płacowego AG Test HR Jesień 2016, spośród wszystkich osób zatrudnionych w działach IT zajmujących się tworzeniem aplikacji, zarobki dyrektorów ds. tworzenia aplikacji(...) wynagrodzeń na tym stanowisku (choć niższa niż w wiosennej edycji raportu o 1720 zł brutto) wynosi 25 280 zł brutto. Co czwarty dyrektor otrzymuje pensję nie większą niż 20 243 zł brutto, a dla 25 proc...

 • Funt brytyjski może się okazać czarnym koniem rynku walutowego

  Po pełnym niespodziewanych rozstrzygnięć 2016 roku nadszedł czas dalszego umacniania dolara oraz euro. Czarnym koniem rynku walutowego może się okazać funt, zwłaszcza gdyby Unia Europejska musiała pójść na ustępstwa w umowie ws. Brexitu.

 • Dobre zarobki nie są kwestią przypadku

  Czy istnieją obszary, w których od początku zarabia się świetnie i z czasem jest już tylko lepiej? A co ze specjalistami, którzy zaczynają od niskiego pułapu wynagrodzenia? Czy mają szansę na dołączenie do czołówki najlepiej zarabiających? Co, oprócz doświadczenia, ma wpływ na wysokość pensji? Na te pytania odpowiada analiza ponad pół miliona ankiet wypełnionych w serwisie zarobki.pracuj.pl.

 • Najwyższa emisja akcji w historii. Zarząd Play dostanie równowartość 2,5 tony złota

  Niemal 400 mln zł otrzymają menedżerowie po ofercie publicznej akcji. Kwota może się zwiększyć o kolejnych 150 mln zł, jeśli kurs na giełdzie będzie rosnąć. Zarządzający Play są warci wielokrotnie więcej niż złoto. Gdyby korzyści, które otrzymają z tytułu publicznej oferty akcji firmy, miały być wypłacone w sztabkach tego szlachetnego kruszcu, dostaliby 2,5 tony złota. Na kolejną tonę mają szansę zapracować w ciągu pięciu najbliższych lat.

 • Średnia wysokość zarobków na warszawskim Lotnisku Chopina wynosi aż 9,3 tys. zł. Jak zaznaczył Michał Kaczmarzyk, naczelny dyrektor Przedsiębiorstwa Państwowego "Porty Lotnicze", które zarządza stołecznym lotniskiem, dysproporcje w wynagrodzeniach nie są wysokie.

 • Odchodzenie dotychczasowych graczy od formatu delikatesów może oznaczać, że na rynku zdominowanym przez dyskonty nie ma już miejsca na tego typu sklepy. W opinii ekspertów, ostatnią szansą dla upadającego sektora jest tworzenie nowych strategii. Należy inwestować w badania potrzeb klientów i dostarczać im inspiracji.

 • “Mój mąż jest z zawodu dyrektorem", czyli w jakim kierunku idą menadżerowie

  ..."Mój mąż jest z zawodu dyrektorem" brzmiało zdanie w starej polskiej komedii. Żart, który do dziś bywa obecny w tle wielu rozmów, przedstawiał niegdysiejsze nastawienie do osób zajmujących stanowiska kierownicze.

 • Główny Urząd Statystyczny podał dane o rynku pracy w marcu

  Główny Urząd Statystyczny podał dane o rynku pracy w marcu, stopa bezrobocia wyniosła 8,1 proc. Podane dane są lepsze niż wcześniejsze szacunki resortu rodziny i pracy mówiące o 8,2 procentowej stopie bezrobocia. Stopa bezrobocia w marcu wyniosła 8,1 proc. wobec 8,5 proc. w lutym. Liczba bezrobotnych zarejestrowanych w urzędach pracy wyniosła 1.324,2 tys. wobec 1.383,4 tys. osób przed miesiącem.