• Informacje na temat:

  dyrektor ppl marzec

Artykuły na temat: dyrektor ppl marzec
 • Michał Marzec zastąpi Pawła Łatacza na stanowisku pełniącego obowiązki naczelnego dyrektora Państwowego Przedsiębiorstwa Porty Lotnicze - podało ministerstwo infrastruktury w środę w komunikacie.

 • Do 30 marca Terminal 2 na warszawskim Okęciu wraz z pirsem północnym powinien już pracować - poinformował w poniedziałek na konferencji prasowej dyrektor Przedsiębiorstwa Państwowego Porty Lotnicze (PPL) Michał Marzec.

 • PLL LOT i PPL chcą wspólnie stworzyć port przesiadkowy

  Nowa strategia PLL LOT zakłada m.in. budowę portu przesiadkowego na warszawskim lotnisku Chopina. Dokument w formie listu intencyjnego o zacieśnieniu współpracy między spółką a władzami portu został podpisany w piątek.

 • Marzec: Nowe prawo lotnicze może spowodować wzrost cen biletów

  Planowana nowela prawa lotniczego może spowodować wzrost ceny biletów dla pasażerów o ok. 10 zł - powiedział dyrektor Przedsiębiorstwa Państwowego "Porty Lotnicze" Michał Marzec. Chodzi o to, że lotniska będą musiały przejąć więcej zadań związanych z ochroną, co podniesie koszty ich działania.

 • Ceny biletów mogą wzrosnąć przez nowe prawo

  Nowe prawo lotnicze spowoduje, że o 50 mln zł rocznie wzrosną koszty warszawskiego lotniska Chopina z powodu przejęcia przez nie obowiązku dodatkowej ochrony - powiedział PAP dyrektor portu Michał Marzec. Dodał, że ceny biletów mogą w związku z tym wzrosnąć o ok.10 zł.

 • Władze Okęcia zmieniły termin remontu lotniska

  Władze warszawskiego lotniska Okęcie zmieniły termin remontu. Lotnisko będzie zamknięte przez pierwszy weekend września oraz kolejne dwie soboty tego miesiąca. Wcześniej planowano, że będą to trzy wrześniowe weekendy.

 • Skala należności upadającej linii lotniczej OLT wobec portów lotniczych stanowi mały procent ich przychodów i nie wpłynie na sytuację finansową - oceniają zarządcy lotnisk. Będą oni indywidualnie starać się odzyskać pieniądze, które winne są im spółki OLT.

 • Wiosna przyniesie lotnicze protesty

  W PLL LOT startuje referendum strajkowe, a w przedsiębiorstwie Polskie Porty Lotnicze szykuje się gorący spór, bo nowy prezes chce zwolnić 500 osób. O lotniczych protestach pisze "Puls Biznesu".

 • Wizz Air od lipca przenosi się z Okęcia do Modlina

  - Węgierski Wizz Air przenosi się z warszawskiego Lotniska Chopina do podwarszawskiego Modlina - poinformował wiceprezes linii John Stephenson. Pierwsi pasażerowie Wizz Aira mają odlecieć z lotniska w Modlinie w lipcu br. Sam port ma być gotowy na Euro 2012.

 • Ostatnie podrygi martwej... Etiudy

  W sobotę o 18.15 odleci z warszawskiej Etiudy ostatni samolot - rejs taniej linii Wizz Air do Brukseli. Zaraz potem terminal Etiuda, która w latach 1979-92 był główną halą przylotów na Okęciu, a w ostatnich pięciu latach terminalem tanich linii lotniczych, przejdzie do historii.