• Informacje na temat:

  dyrektor zarabia

Artykuły na temat: dyrektor zarabia
 • Przeciętna pensja dyrektora wynosiła 12 500 zł, czyli była prawie pięciokrotnie wyższa niż płaca pracownika szeregowego. Z kolei co czwarty dyrektor zarabiał ponad 21 000 zł brutto miesięcznie - wynika z Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń przeprowadzonego przez firmę Sedlak & Sedlak w 2014 roku.

 • Co piąty Polak nie mówi rodzinie, ile zarabia

  Aż 18 proc. Polaków nie mówi swoim partnerom, ile zarabia. Coraz rzadziej decydujemy się również przekazać całą pensje na domowe wydatki. Jednocześnie, Polacy nie oszczędzają na partnerach pozamałżeńskich poświęcając im prawie 200 euro miesięcznie.

 • Lekarz specjalista powinien zarabiać trzy średnie krajowe

  ...- Uczniowie przeskoczyli mistrzów. To niesprawiedliwe, że rezydent zarabia więcej od niedyżurującego lekarza specjalisty. Liczę, że MZ podejmie właściwe kroki, aby zmienić tę sytuację - powiedział w rozmowie z Medexpressem dyrektor szpitala psychiatrycznego w Choroszczy Tomasz Goździkiewicz.

 • Blisko 200 mln zł mogą zarobić Polskie Linie Lotnicze LOT na działalności podstawowej, czyli przewozie pasażerów w 2016 r. - powiedział Adrian Kubicki z LOT-u. Zastrzegł, że wynik jest przed audytem. Ostatni raz linia uzyskała zysk z tej działalności w 2014 r.

 • Kariera w bankowości - ile zarabia kasjer, a ile dyrektor?

  W ubiegłym roku co czwarty pracownik banku zarabiał co najmniej 9000 zł, a płace połowy były wyższe niż 5300 zł - wynika z Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń przeprowadzonego przez Sedlak & Sedlak w 2013 roku.

 • Sprawdź, ile zarabia na tobie bank?

  W 2013 r. usługi finansowe podrożały średnio o niecałe 2 proc. Instytucje zyskiwały na niższych odsetkach od depozytów, a traciły na prowizjach.

 • "Zarabiam w sumie około 20 tys. zł brutto". Życie w ciągu dyżurowym

  Zarabiam w sumie około 20 tys. zł brutto. Obok etatu biorę udział w badaniach klinicznych, prowadzę szkolenia i wykłady. Pracuję 290–300 godzin miesięcznie – mówi lekarz z warszawskiego szpitala.

 • Co piąty Polak nie przyznaje się rodzinie, ile zarabia, a co czwarty kłamie najbliższym na temat swoich wydatków

  18 proc. Polaków nie mówi swoim partnerom, ile zarabia. Coraz rzadziej decydujemy się również przekazać całą pensje na domowe wydatki. Jednocześnie Polacy nie oszczędzają na partnerach pozamałżeńskich, poświęcając im prawie 200 euro miesięcznie.

 • Ile się zarabia na kasie w Biedronce, Lidlu, Tesco? Konkretne dane

  ...więcej - o 12 proc. Pensja minimalna w sklepach tej sieci to teraz 2,4-2,8 tys. zł, a po dwóch latach: 2,9-3,3 tys. zł. Menedżer sklepu zarabia z kolei 4,4-5 tys. zł, a po 24 miesiącach - 6,3-6,8 tys(...) pracowników sklepów na stanowiskach niekierowniczych - w wysokości 2 proc. oraz ok. 3,5 proc. dla najmniej zarabiających - mówi też Michał Sikora z biura prasowego Tesco Polska. W ciągu ostatnich 5 lat...

 • Wspólne inwestycje - sposób na zarabianie dla każdego

  Nie każdego stać na to, by samodzielnie kupić udziały w perspektywicznym przedsiębiorstwie albo obligacje rządu dynamicznie rozwijającego się egzotycznego kraju. Jednak jeśli wielu indywidualnych inwestorów połączy siły, razem staną się wpływowym graczem na rynku. Nic dziwnego, że produkt finansowy oferujący takie rozwiązanie zrobił furorę. Fundusze inwestycyjne mają już ponad 240 lat i są jedną z najpopularniejszych form długoterminowego inwestowania.