• Informacje na temat:

  dywidenda pkp cargo

Artykuły na temat: dywidenda pkp cargo
 • Zarząd PKP Cargo rekomenduje wypłatę 110 mln zł dywidendy za 2014 rok. Na tę kwotę składa się 53,9 mln zł pochodzące z zysku za miniony rok oraz 56,1 mln zł z zysków zatrzymanych z lat ubiegłych - podała spółka w komunikacie.

 • 1191 pracowników PKP Cargo chce odejść

  PKP Cargo chce zwiększyć do 96,5 mln zł maksymalne szacowane zobowiązania, wynikające z przeprowadzenia programu dobrowolnych odejść - podała spółka w komunikacie. W okresie zapisów do PDO zgłosiło się 1191 pracowników spółki. Wcześniej mowa była o ok. 250 pracownikach.

 • Haitong Bank w raporcie z 9 stycznia podtrzymuje rekomendację KUPUJ dla PKP Cargo i podwyższa cenę docelową akcji o 9 proc. do 53,8 PLN, co oznacza 13-procentowy potencjał wzrostowy w stosunku do wyceny z dnia wydania rekomendacji.

 • PKP Cargo w rok od debiutu na giełdzie ma ponad 50-proc. udział w rynku

  W rok od giełdowego debiutu PKP Cargo zwiększyło swój udział w rynku do ponad 50 proc. Największy polski przewoźnik zainwestował w tym roku już ćwierć miliarda złotych w modernizację i zakup taboru, ogłosił też, że zamierza przejąć kilku zagranicznych przewoźników. Jak podkreślają przedstawiciele PKP Cargo, spółka mimo wielu wyzwań na rynku zwiększa zyski.

 • Haitong Bank w raporcie z 7 czerwca podtrzymuje rekomendację KUPUJ dla PKP Cargo i podnosi cenę docelową akcji do 70,45 PLN, co oznacza 12-procentowy potencjał wzrostowy.

 • PKP Cargo chce łączyć Bałtyk z Adriatykiem. Zawiera międzynarodowe umowy i liczy na kolejne przejęcia

  PKP Cargo szykuje kolejne inwestycje. Spółka myśli o kilku akwizycjach oraz kupnie sprzętu, który pozwoli oferować klientom transport intermodalny. Chce obsługiwać korytarz towarowy Bałtyk-Adriatyk, czemu ma służyć umowa z chorwackim przewoźnikiem.

 • Analitycy DM BDM, w raporcie z 17 czerwca, rozpoczęli wydawanie rekomendacji dla PKP Cargo od zalecenia "kupuj" i ceny docelowej na poziomie 42,6 zł. Decydujemy się na rozpoczęcie wydawania rekomendacji na PKP Cargo od zalecenia Kupuj z ceną docelową 42,6 PLN, ponieważ sądzimy, że okres intensywnych zawirowań spółka ma już za sobą.

 • Haitong Bank w raporcie z 22 marca (godz. 8:24) obniża rekomendację dla PKP Cargo do NEUTRALNIE z Kupuj, wyznaczając cenę docelową akcji na poziomie 44,25 zł, 37,2 proc. poniżej poprzedniej wyceny spółki, co implikuje 4,1-procentowy potencjał wzrostu

 • Haitong Bank w raporcie z 11 kwietnia podtrzymuje rekomendację NEUTRALNĄ dla PKP Cargo i zmniejsza cenę docelową o 30,8 proc. do poziomu 47,26 PLN (z 68,30 PLN). Oznacza to potencjał wzrostu na poziomie 6,7 proc. po niedawnym spadku ceny akcji firmy

 • Analitycy Noble Securities, w raporcie z 14 grudnia, obniżyli rekomendację PKP Cargo do "akumuluj" z "kupuj", a cenę docelową dla akcji spółki do 53,65 zł z 62,7 zł.