• Informacje na temat:

  działki nad morzem

Artykuły na temat: działki nad morzem
 • ...tego robić po wypiciu alkoholu. Gdy poziom alkoholu we krwi wynosi ponad 0,5 promila (stan nietrzeźwości), nawet pływanie rowerem wodnym jest przestępstwem. Jeśli ponad 0,2 promila (stan po spożyciu(...) pod wpływem alkoholu zostanie odholowany i wydany dopiero po pokryciu kosztów holowania (od kilkuset do nawet kilku tysięcy złotych). Jakie zakazy obowiązują na plaży? Chcesz rozpalić ognisko nad...

 • Własna działka nad morzem? Sprawdzamy, za ile taka przyjemność

  Początek lata sprzyja rozważaniom na temat wypoczynku na własnym kawałku ziemi w uroczym miejscu, choćby na bałtyckim wybrzeżu. Ile taka przyjemność kosztuje, jeśli chcielibyśmy zainwestować w grunt w nadmorskiej miejscowości? Sprawdziliśmy to.

 • ...atrakcyjna, mnie ma 24 godziny na dobę, jestem jak pogotowie. Czasem marzę o dwóch dniach samotności. Najlepiej nad morzem. Z psem coraz gorzej, ale uparłam się, że ma się nim zająć mąż. Wystarczy, że ja(...) jest!” – pierwszy śmiech na głos. Bezcenne. Trochę jestem teraz kurą domową, coś nowego. Dzwoniła przyjaciółka, z jeszcze jedną koleżanką miałyśmy zastanowić się nad rozkręceniem sklepu w internecie...

 • Działka nad wodą - sprawdź dokładnie nieruchomość

  Sezon wakacyjny powoli zbliża się ku końcowi. Z pewnością wielu urlopowiczów, którzy wypoczywali "w pięknych okolicznościach przyrody" zapragnie kawałka takiej działki dla siebie. Tereny nad wodą należą do najbardziej popularnych. Własny skrawek ziemi nad jeziorem wydaje się wymarzonym posunięciem, ale - jeśli wybierzemy niewłaściwie - może zamiast radości, przyprawić nam bólu głowy.

 • Co decyduje o wartości działki?

  Na co zwracać uwagę przy wyborze działki, czyli jakie czynniki mogą zadecydować o podniesieniu jej wartości?

 • Gdzie powinniśmy szukać działek pod inwestycję na polskim wybrzeżu? Jakie lokalizacje są obecnie najbardziej atrakcyjne? Jak skutecznie możemy podnieść wartość naszego gruntu? Na co warto zwracać uwagę przy wyborze nadmorskiego terenu inwestycyjnego i jak znaleźć te naprawdę wartościowe nieruchomości rekreacyjne?

 • Działki budowlane w miejscowościach turystycznych - gdzie warto inwestować?

  Właściciele hoteli, pensjonatów i działek w popularnych wakacyjnych miejscowościach zacierają ręce - ruch turystyczny w Polsce stale się zwiększa.

 • Jak inwestować w nieruchomości nad morzem, a jak w górach?

  Polska ma zarówno urokliwe wybrzeże, jak i malownicze góry. Nic dziwnego, że rejony te od lat cieszą się zainteresowaniem inwestorów. Które miejscowości mają jeszcze potencjał wzrostu ceny nieruchomości i dlaczego? Gdzie raczej nie kupować ziemi czy apartamentu?

 • Domek rekreacyjny - czy oprócz wypoczynku zagwarantuje nam także zysk?

  Inwestowanie w domki rekreacyjne na wynajem, szczególnie nad morzem, to jedna z najpopularniejszych form lokowania kapitału, która zagwarantuje nam wysokie zyski. Jak dobrać działkę pod domek i jak nim skutecznie zarządzać?

 • Nieruchomości nad wodą najbardziej pożądane przez inwestorów

  Zamożne osoby wybierają nieruchomości dopasowane do swojego stylu życia. Najwięcej z nich poszukuje domów i apartamentów położonych bezpośrednio przy wodzie - morzu, oceanie, jeziorze lub rzece. Poza egzotycznymi kierunkami, takie lokale można też znaleźć również w Polsce.