• Informacje na temat:

  działki pod inwestycje

Artykuły na temat: działki pod inwestycje
 • Staranne obejrzenie nieruchomości oszczędzi nam przykrych niespodzianek w przyszłości.

 • Wzrasta wartość nadmorskich działek! Poradnik inwestycyjny, jak znaleźć grunt idealny

  Budowa drogi ekspresowej S6 przyczyni się do znacznego wzrostu wartości nadmorskich działek. Gdzie zatem szukać gruntu pod inwestycję? Jakie wymogi musi spełnić ziemia, by stanowiła gwarant bezpiecznego i intratnego przedsięwzięcia?

 • Najlepiej jest decydować się na kupno działki późną jesienią i bardzo wczesną wiosną. Wówczas bowiem najłatwiej ocenić czy działka nie jest podmokła a bezlistne drzewa lub krzewy nie przesłaniają jej mankamentów. Najważniejsze kryteria jakie zazwyczaj bierzemy pod uwagę przy kupnie działki budowlanej, to jej lokalizacja i wielkość. To dwa główne parametry, które wpływają też na jej cenę...

 • Działki letniskowe: Jak wybrać najlepszą ofertę?

  W ostatnich latach znów powraca moda na działki letniskowe. O czym należy pamiętać przy poszukiwaniach działki na weekendy za miastem?

 • Opole: Pasta Food rozpoczyna inwestycję za 80 mln zł

  ...lazanie w Europie Środkowej.  W trakcie poszukiwania miejsca na inwestycję brano pod uwagę również lokalizacje w Czechach i na Słowacji. Ostatecznie zdecydowano się na Opole. Fabryka powstaje na terenie opolskiej podstrefy Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, gdzie firma kupiła 8-hektarową działkę.  - Przejechałem osobiście ponad 100 tysięcy kilometrów w ciągu ostatnich trzech lat, by...

 • Działkę gruntu pod inwestycję Mieszkanie plus pilnie kupię

  Na stronie internetowej BGK Nieruchomości SA (BGKN) w zakładce z ogłoszeniami pojawił się ostatnio dość intrygujący anons, w którym instytucja ta zaprasza osoby fizyczne i prawne do składania ofert dotyczących sprzedaży nieruchomości. Chodzi o działki gruntu pod inwestycje pilotażowe programu Mieszkanie Plus.

 • 14 firm w krakowskiej SSE zadeklarowało 298 mln zł na inwestycje

  ...14 zezwoleń na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie krakowskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej wydała w pierwszym półroczu tego roku spółka nią zarządzająca. Firmy zadeklarowały 298 mln zł na inwestycje.

 • Ekspert: Rosną ceny działek budowlanych

  Średnia cena metra kw. gruntu pod budowę domu wzrosła w styczniu o ponad 10 proc. licząc rok do roku - poinformował analityk rynku nieruchomości domiporta.pl Bartłomiej Baranowski. Jak zaznaczył, w 2018 roku działki drożały po raz pierwszy od kilku lat.

 • ...pod nowy zakład. - Od samego początku poszukiwań byliśmy bardzo pozytywnie zaskoczeni (...) doskonałym położeniem działki pod względem logistycznym, terenem, który bardzo odpowiada naszym wymogom(...), 6 września inwestor podpisał akt sprzedaży działki. "DS Smith to kolejna firma, która inwestuje w strefach inwestycyjnych przy ul. Czaplinieckiej w Bełchatowie. Łączna wartość wszystkich projektów...

 • Co decyduje o wartości działki?

  Na co zwracać uwagę przy wyborze działki, czyli jakie czynniki mogą zadecydować o podniesieniu jej wartości?