• Informacje na temat:

  e-biznes

Artykuły na temat: e-biznes
 • Od studenta do milionera

  Kończysz studia, ale nie zamierzasz pracować w czyjejś firmie lub w korporacji? Masz pomysł na zarabianie pieniędzy, ale nie posiadasz wystarczających funduszy? Wejdź w e-biznes.

 • Akademia e-biznesu zaczyna się w Krakowie

  Już jutro w Krakowie odbędzie się pierwszy z cyklu 16 barcampów organizowanych przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości. Podczas spotkania krakowscy startupowcy będą mogli poznać specyfikę rynku chińskiego oraz dowiedzieć się, w jaki sposób wkroczyć na niego ze swoimi usługami lub produktami.

 • Amazon zatrudni 6 tys. Polaków

  Amerykański gigant e-commerce Amazon.com zatrudni w Polsce 6 tys. osób. W okolicy Wrocławia i w Poznaniu mają stanąć 3 olbrzymie centra logistyczne spółki, które ruszą w 2014 r. - ustalił "Puls Biznesu".

 • W dobie rozwoju nowych technologii usprawniających naszą codzienną pracę, efektywne wykorzystanie Internetu wciąż stanowi wyzwanie. Szybki rozwój mediów na zawsze zmienił formę komunikacji, stawiając na zaawansowaną personalizację przekazu w czasie rzeczywistym. Powstaje coraz więcej innowacyjnych narzędzi wspierających działania marketingowe, testujemy coraz nowsze platformy komunikacji, jednak w dalszym ciągu mamy problemy ze skutecznym wdrażaniem innowacji w biznesie.

 • Sieć handlowa stawia na własne apteki

  ...biznes na aptekę i drogerię, która może reklamować sprzedawane parafarmaceutyki. _ _ _ _ _ Apteki walczą między sobą Zmiana zasad refundowania leków spowodowała spadek miesięcznych przychodów...

 • II etap programu - Pierwszy biznes-wsparcie w starcie

  Absolwenci szkół i uczelni a także studenci ostatniego roku i bezrobotni, mogą od dziś starać się o 75 tysięcy złotych nisko oprocentowanej pożyczki na rozkręcenie biznesu. Rusza drugi etap rządowego programu "Pierwszy biznes-wsparcie w starcie".

 • 10 wskazówek, jak lepiej pisać teksty użytkowe

  Coraz większa wszechobecność e-maili oznacza, że każdy, kto jest w biznesie - od magnatów finansowych po programistów śniących w kodach komputerowych - powinien opanować umiejętność pisania w sposób inteligentny. Prosty, jasny i precyzyjny język, a także trzymanie się kilku podstawowych reguł sztuki pisarskiej pomogą nam się lepiej komunikować i poprawią nasze perspektywy zawodowe.

 • Część banków zapowiada zwolnienia grupowe

  PKO BP, BGŻ i BNP Paribas Polska - to banki, które w tym roku zapowiadają zwolnienia grupowe. Reszta banków zaprzecza jednak, by planowała jakiekolwiek redukcje. Przemysław Barbrich z ZBP tłumaczy, że zwolnienia są naturalnym skutkiem konsolidacji banków.

 • Ożywienie w transporcie i logistyce

  ...korzysta również Polska, coraz więcej globalnych firm logistycznych i dystrybutorów e-commerce przenosi swój biznes do Polski z powodu nadal atrakcyjnych dla nich kosztów pracy. Takiemu trendowi pomaga coraz...

 • Branżę dóbr konsumpcyjnych czeka rewolucja technologiczna

  Firmy z branży dóbr konsumpcyjnych w nadchodzących latach czeka prawdziwa rewolucja. Firmy będą coraz częściej korzystać z internetu oraz urządzeń mobilnych w celach sprzedażowych i marketingowych.