• Informacje na temat:

  e klasa

Artykuły na temat: e klasa
 • Spółki węglowe wracają do klas górniczych

  ...organami prowadzącymi szkoły z klasami górniczymi. Przedstawiciele Grupy zapewniają, że z przeprowadzonych analiz poziomu odejść pracowników na emerytury, struktury wiekowej i stażu pracy pracowników...

 • Wielkie zmiany klas energetycznych

  Etykietki klas energetycznych na urządzeniach zużywających energię czekają wielkie zmiany. W sierpniu w UE weszło w życie rozporządzenie, które przewiduje pewne uproszczenie etykietek i zmianę skali klas.

 • Tusk: Górnicy najpotrzebniejszą klasą zawodową w Polsce

  Polscy górnicy to być może najpotrzebniejsza klasa zawodowa w Polsce z punktu widzenia interesu całego narodu - powiedział w środę premier Donald Tusk. Dodał, że węgiel jest polskim skarbem; bez niego Polska nie byłaby pewna swojej niepodległości.

 • Banki doceniają klasę średnią

  Polskie społeczeństwo się bogaci. Rośnie liczba osób, które możemy określić jako klasę średnią, czyli filar gospodarki każdego wysoko rozwiniętego kraju. Dla banków grupa zamożnych Polaków, tzw. klientów premium, czyli takich, których zarobki plasują się powyżej średniej, staje się coraz bardziej istotna. Zaczynają doceniać tego atrakcyjnego klienta. Jeśli należysz do tej grupy, warto sprawdzić, co możesz zyskać.

 • Jak odejść z klasą

  ...spokoju w pracy Kiedy potrzebujemy zupełnie nowego zawodu No! no! - pomyślałam sobie. To było taktowne i miłe. Prawdziwa klasa. Gospodarka próbuje odbić się od dna i stworzyć miejsca pracy...

 • Liczba Rosjan, którzy uważają się za klasę średnią spadła w ciągu ostatnich dwóch lat o 10 procent - wynika z danych indeksu zaufania konsumentów badanego przez największy bank rosyjski, Sbierbank. Klasa średnia mogła się zmniejszyć nawet o 14 mln osób.

 • Dyrektor ma rację, ponieważ żadne przepisy oświatowe nie wprowadzają wymogu, by dla sześciolatków była tworzona oddzielna klasa. Dyrektor decyduje też, ilu uczniów będzie w jednej klasie. Podejmuje również decyzje w innych sprawach dotyczących działalności edukacyjnej szkoły. Starosta zaś nie ma kompetencji w tym względzie, bo nadzoruje szkoły w zakresie spraw finansowych oraz...

 • Zmienią się oznaczenia sprawności energetycznej na kupowanych towarach. Chodzi między innymi o sprzęt RTV - AGD. Zniknie klasa energetyczna "A" z plusami. Ministerstwo Energii przygotowuje projekt ustawy, który ma wdrożyć odpowiednie unijne przepisy.

 • Wskutek reformy pracę straci co najmniej 6 tys. nauczycieli?

  ...oferty w szkołach. Myślę, że ostatni tydzień będzie właśnie taki: w klasach I, IV i VII nauczyciele, dyrektorzy i dzieci będą wiedzieli, jakie będą mieć podręczniki - powiedziała minister edukacji, pytana(...). - Ta szkoła, tak jak każda inna szkoła, szczególnie przekształcane gimnazja, ma 5 lat na to, by stać się szkołą podstawową 8-klasową, 8-ciągową. I ta klasa, i ta szkoła również - powiedziała...

 • Technik elektromobilności - pierwsza taka klasa w Polsce

  W dniu 5 czerwca 2018 roku Zgierski Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II ( ZZSP) w Zgierzu, otrzymał pozytywną decyzję od Ministerstwa Edukacji Narodowej, na prowadzenie kształcenia w zawodzie technik elektromobilności.