• Informacje na temat:

  ebay china

Artykuły na temat: ebay china
 • ...procent i odpowiadają za ponad 25 procent światowych patentów. Imigranci współzałożyli takie spółki jak Google, Intel, eBay czy Yahoo! Tymczasem lista zapytań o pracę np. w Chinach wysyłanych z terenu...

 • Obława policji skarbowej w Amazonie. Sprzedawcy z Chin podejrzani o oszustwa podatkowe

  Sprzedawcy z Chin mieli na Amazonie przez lata popełniać VAT-owskie oszustwa. Niemiecka policja skarbowa skonfiskowała towary i zablokowała konta bankowe.

 • Chińskie biuro ds. cyberprzestrzeni zarzuciło w środę swojemu byłemu szefowi Lu Weiowi, że splamił wizerunek biura i podkopał wysiłki partii w celu zarządzania siecią. Lu kierował biurem przez trzy lata i był twarzą drakońskiej cenzury internetu w Chinach.

 • Megawejście Smoka - Alibaba na parkiecie. Nie było takiego debiutu!

  Największy debiut w historii Nowojorskiej Giełdy Papierów Wartościowych należy do Grupy Alibaba. Światowy gigant e-commerce wszedł dziś na Wall Street. Cena papierów na debiucie w Nowym Jorku - 95,90 dol. po zwyżce o 41 proc. - jest znacznie wyższa, niż cena walorów Facebooka w takim samym dniu. To wielki sukces firmy z Kraju Środka.

 • Poniedziałek niewiele wniósł do technicznego obrazu rynku. Przedpołudniowe podejście zostało szybko zgaszone, kiedy handel rozpoczynali Amerykanie.

 • Bieżący tydzień rozpoczął się w nieco gorszych nastrojach. Na rynkach uwaga inwestorów będzie skierowana na wyniki spółek. W naszej opinii inwestorzy baczną uwagę zwracać będą oni przede wszystkim na prognozy.

 • Alibaba - największa na świecie maszynka do robienia pieniędzy

  Alibaba to założona przez Jacka Ma w 1999 r. najpotężniejsza obecnie chińska spółka działająca w obszarze handlu internetowego. Zdaniem agencji Bloomberg, po udanej ofercie Alibaba może stać się jedną z najbardziej wartościowych firm technologicznych na świecie. Według szacunków analityków jej kapitalizacja rynkowa może sięgnąć nawet 250 mld USD, a to oznacza, że Chińczycy zostawią za sobą takie marki, jak IBM, Oracle, Samsung czy Facebook.

 • Myślisz o nowej elektronice? Kupując za granicą, możesz sporo zaoszczędzić

  Według danych CBOS, tylko w ub. r. niemal co drugi Polak robił zakupy w sieci. To dwukrotnie więcej niż jeszcze sześć lat temu. Klienci najczęściej kupują elektronikę, odzież, książki i kosmetyki.

 • Analitycy: Kupujący Allegro będą chcieli go sprzedać z zyskiem

  Fundusze private equity, które kupiły Allegro nie są inwestorami docelowymi, w perspektywie kilku lat będą chciały sprzedać biznes z zyskiem - uważają analitycy, z którymi rozmawiała PAP. Podkreślają, że wartość transakcji "robi wrażenie".

 • Alibaba.com: Polacy boją się chińskiego rozbójnika

  Największy debiut w historii Nowojorskiej Giełdy Papierów Wartościowych należy do Grupy Alibaba. Światowy gigant e-commerce wchodzi dziś na Wall Street. Czy serwis Alibaba.com zyskał uznanie polskich internautów?