• Informacje na temat:

  ebay niemcy

Artykuły na temat: ebay niemcy
 • Apka zamiast poczty pantoflowej? Nowy trend w poszukiwaniu pracy w Niemczech

  .... Szczególnie, gdy przyjechały do Berlina niedawno i nie znają jeszcze niemieckiego na tyle, by zrozumieć ogłoszenia na portalach dla poszukujących pracy, np. Indeed.com, czy ebay-u. Wystarczy popatrzeć...

 • Są dowody, że Niemcy planowali zagładę Warszawy

  Dokumenty odnalezione na portalu aukcyjnym i sprowadzone właśnie do Polski rzucają nowe światło na to, w jaki sposób Trzecia Rzesza dokonała zniszczenia stolicy w czasie II wojny światowej. - To "praktyczny poradnik" o tym, jak sparaliżować, a potem zniszczyć wielką metropolię - oceniają historycy.

 • Dzień Równości Finansowej: Kobiety nadal pracują "za darmo" przez dwa miesiące

  .... I choć na razie brakuje ogólnych regulacji w tym zakresie, niektóre kraje wprowadzają własne rozwiązania. Niemcy pracują nad prawem, które zobowiąże firmy do ujawniania różnic płacowych. Natomiast(...) Centralnej i Wschodniej, podczas tegorocznego Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach, mówiła, że kobiety mają problem z negocjowaniem swoich pensji. - Gdy dostałam stanowisko szefowej eBay...

 • UE wycofuje z rynku niebezpieczne produkty

  W 2017 r. udało się wycofać ze sprzedaży 2201 niebezpiecznych produktów, w tym zabawki dziecięce, wadliwy sprzęt elektroniczny i kosmetyki bez atestów. Wszystko dzięki systemowi szybkiego informowania UE o niebezpiecznych produktach (RAPEX). Komisja Europejska chce także zablokować handel ryzykownymi towarami w sieci.

 • Władcy danych

  Największy serwis aukcyjny świata eBay zatrudnia już 7,5 tys. badaczy danych - co czwarty pracownik zajmuje się analizami codziennych informacji na temat zachowań klientów...

 • Myślisz o nowej elektronice? Kupując za granicą, możesz sporo zaoszczędzić

  Według danych CBOS, tylko w ub. r. niemal co drugi Polak robił zakupy w sieci. To dwukrotnie więcej niż jeszcze sześć lat temu. Klienci najczęściej kupują elektronikę, odzież, książki i kosmetyki.

 • Oryginał czy fałszywka? Podróbki to ogromny biznes

  Coraz trudniej odróżnić oryginalne dobra od tych fałszywych, które stają się coraz doskonalsze. Niekiedy można to stwierdzić wyłącznie porównując fizycznie oryginalne produkty i podróbki.

 • Obława policji skarbowej w Amazonie. Sprzedawcy z Chin podejrzani o oszustwa podatkowe

  Sprzedawcy z Chin mieli na Amazonie przez lata popełniać VAT-owskie oszustwa. Niemiecka policja skarbowa skonfiskowała towary i zablokowała konta bankowe.

 • Poniedziałek niewiele wniósł do technicznego obrazu rynku. Przedpołudniowe podejście zostało szybko zgaszone, kiedy handel rozpoczynali Amerykanie.

 • Firma handlowa YesSport, prowadząca sprzedaż obuwia sportowego znanych marek, postawiła na rozwiązania Comarch ERP w celu zwiększenia wydajności obsługi transakcji e-commerce. Dzięki wdrożeniu systemów od krakowskiego producenta przychody ze sprzedaży produktów w Internecie wzrosły o ponad 500 proc., a firma rozszerzyła działalność i rozpoczęła ekspansję na rynki zagraniczne.