• Informacje na temat:

  ec białystok

Artykuły na temat: ec białystok
 • ​Sąd oddalił powództwo prezydenta Białegostoku o przywrócenie mu poziomu zarobków

  Rada Miasta Białystok obniżyła zarobki Tadeusza Truskolaskiego w październiku ubiegłego roku; głównym powodem decyzji był brak absolutorium za 2015 rok.  Jednak w wypowiedziach wnioskujących o obniżkę radnych PiS, którzy mają w radzie samodzielną większość i są w opozycji do prezydenta, padały też zarzuty dotyczące np. braku inwestycji, nadzoru nad miejskimi spółkami, czy złego zarządzania...

 • W ostatniej dekadzie rynek pierwotny w Białymstoku, tak jak rynki w całej Polsce, przeszedł silne wahania cen mieszkań - od rekordowo niskich w 2006 roku, przez gwałtowny wzrost w latach 2007-2008, aż po łagodniejsze spadki i wzrosty w dalszym okresie. Obecnie znów trwa lekka tendencja zwyżkowa, jednak z analizy danych NBP przeprowadzonej przez serwis Homla.pl wynika, że w przyszłości można się spodziewać stabilizacji lub wręcz spadku cen.

 • ​Kolejne tereny mają wejść do podstrefy SSSE Białystok

  Władze Białegostoku oraz Suwalskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej (SSSE) chcą włączyć do podstrefy Białystok kolejne tereny. Trwają prace nad wnioskiem o poszerzenie podstrefy o 19 hektarów.

 • Rynek wtórny w Białymstoku - wróciły ceny sprzed prawie dekady

  Po wzrostach trwających od 2014 roku ceny na rynku wtórnym w Białymstoku znów zaczęły spadać - wynika z danych Narodowego Banku Polskiego przeanalizowanych przez serwis Homla.pl. Koszt zakupu mieszkania z rynku wtórnego wrócił do poziomu z roku 2009 i wynosi nieco ponad 4000 zł/m2. Wszystko wskazuje jednak na to, że o powrocie do rekordowo niskich cen sprzed 2006 roku białostoczanie mogą tylko pomarzyć.

 • ​Białystok: Przetarg na ostatnią działkę w podstrefie SSSE

  ...3,3 ha ma ostatnia działka wystawiona na sprzedaż w podstrefie Białystok Suwalskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Przetargowe oferty można składać do 31 marca - podała w poniedziałek SSSE.

 • Drużyna piłkarska, zespół rockowy z solistą będącym znanym aktorem, trener judo i kierowca rajdowy oraz artysta i motywator, urodzony bez rąk wezmą udział w spotkaniu z młodzieżą ponadgimnazjalną w ramach projektu EEC - Liderzy Przyszłości na IV Wschodnim Kongresie Gospodarczym w Białymstoku.

 • Białystok: 350 osób zatrudni NIBE Biawar w podstrefie SSSE

  ...350 osób chce zatrudnić firma NIBE Biawar, która kupiła 5,3-hektarową działkę w podstrefie Białystok Suwalskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Firma ma zainwestować 60 mln zł - poinformował we wtorek na konferencji prasowej prezydent Białegostoku Tadeusz Truskolaski.

 • Ponad 100 mln złotych odszkodowania dla Białegostoku

  Sąd Apelacyjny w Białymstoku zdecydował, że polsko-francuskie konsorcjum, pierwszy wykonawca stadionu w mieście, ma wypłacić ponad 101 mln złotych odszkodowania wraz z odsetkami.

 • Białystok: 200 osób ma pracować w pierwszym zakładzie w podstrefie SSSE

  Około 200 osób będzie pracować w nowym zakładzie poligraficznym firmy Masterpress, który w środę zostanie oficjalnie otwarty w podstrefie Białystok Suwalskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej (SSSE) - poinformowano we wtorek na konferencji prasowej w zakładzie.

 • Ostatecznie zakończył się sądowy spór miasta Białystok z pierwszym wykonawcą stadionu w tym mieście. W związku z wycofaniem skarg kasacyjnych, Sąd Najwyższy umorzył postępowanie kasacyjne - poinformowało biuro prasowe tego sądu. Wcześniej strony zawarły bowiem ugodę.