• Informacje na temat:

  energa akcje konsolidacja

Artykuły na temat: energa akcje konsolidacja
 • Pracownik nie zawsze otrzyma 120 pensji

  ...wyrok w sprawie pakietów socjalnych zapadł 26 kwietnia 2011 r. (sygn. akt II PK 271/10). Dyrektor generalny oddziału domagał się od spółki Energa-Operator 34 132,12 zł wraz z odsetkami tytułem częściowego odszkodowania za niezgodne z prawem wypowiedzenie warunków umowy o pracę. Podstawą żądania była umowa społeczna - nr 1/1 - GK Energa/2007 dotycząca zabezpieczenia praw i interesów pracowniczych...

 • Analitycy DM mBanku, w raporcie z 25 listopada, podwyższyli rekomendację dla Energi do "trzymaj" z "redukuj" i jednocześnie obniżyli cenę docelową do 14,20 zł z 18,60 zł - napisano w raporcie.

 • Analitycy Societe Generale obniżyli o 6,4 proc. cenę docelową dla akcji PGE do 20,5 zł, a dla akcji Energi o 12 proc. do 25,3 zł. Wycena Tauronu została podwyższona o 8,5 proc. do 5,1 zł, a dla Enei o 4,2 proc. do 20 zł.

 • Po dość nerwowym początku miesiąca od kilku dni na warszawskiej giełdzie trwamy w trendzie bocznym, który w przypadku indeksu największych spółek przekłada się na poruszanie się w okolicach 2400 pkt.

 • Skarb Państwa nie musi płacić odszkodowania akcjonariuszowi spółek energetycznych

  Skarb Państwa nie musi płacić odszkodowania akcjonariuszowi za straty poniesione przy zamianie akcji podczas konsolidacji grup energetycznych PGE, Tauron oraz Energa - orzekł w piątek Sąd Apelacyjny w Warszawie. To pierwsze z serii rozstrzygnięć w podobnych sprawach.

 • Rynek obawia się skali pomocy dla PGG

  Kurs Energi potaniał w środę o ponad 10 proc., po tym jak spółka poinformowała o planowanym zaangażowaniu w Polską Grupę Górniczą o wartości do 600 mln zł.

 • Minister szykuje pakiet dla energetyki

  Minister skarbu Włodzimierz Karpiński, do końca stycznia przedstawi plan konsolidacji branży energetycznej. Ma to znaczenie dla 8 mln gospodarstw domowych.

 • Podczas ostatnich kilku tygodni na warszawskiej giełdzie nie wydarzyły się żadne spektakularne ruchy, mogliśmy obserwować konsolidację w wąskim zakresie przy niezbyt aktywnej stronie popytowej w szczególności wśród mniejszych spółek.

 • DM BZ WBK rekomenduje banki radzi unikać energetyki

  Analitycy DM BZ WBK podwyższył rekomendację dla 5 banków do "kupuj". DM BZ WBK ocenia, że obecnie znane ryzyka w sektorze są już uwzględnione w nadwyżką w cenach akcji banków. Analitycy ostrzegają natomiast przed spółkami energetycznymi które czeka fuzja z zadłużonymi kopalniami.